Martyna Wojciechowska, Viva! 16/2023
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi!

Martyna Wojciechowska nie pokazuje już córki publicznie. Powód może zaskoczyć

"To nasza wspólna decyzja"

Aleksandra Frankowska 3 września 2023 16:57
Martyna Wojciechowska, Viva! 16/2023
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Od pewnego momentu zdjęć Marysi Błaszczyk, córki Martyny Wojciechowskiej nie zobaczymy w sieci. Podróżniczka zdecydowała, że nie będzie pokazywała już nastolatki publicznie. W najnowszym wywiadzie zdradziła dlaczego.

Marysia Błaszczyk skończyła w kwietniu 15 lat. Co jakiś czas jej dumna mama publikowała w sieci zdjęcia z ukochaną córką. Od pewnego czasu jednak Marysi jest coraz mniej na profilu Martyny, a powód jest konkretny.

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska: „Nie potrzebuję przeglądać się w oczach mężczyzny, żeby czuć, że jestem wystarczająca”

Martyna Wojciechowska rezygnuje z pokazywania wizerunku córki

Na profilu Wojciechowskiej nie zobaczymy już zdjęć jej córki, Marysi. Podróżniczka wraz z latoroślą wspólnie zdecydowały, że nie będą wystawiały wizerunku nastolatki na widok publiczny.

"To nasza wspólna decyzja. Nie mam władzy i uważam, że dorośli nie powinni uzurpować sobie władzy nad swoimi dziećmi, szczególnie nastoletnimi. Kiedyś pokazywałam wizerunek Marysi, teraz tego nie robię. Uważam, że ona ma prawo do swojej prywatności. Mamy tak ustalone" – mówiła Martyna w wywiadzie dla JastrząbPost.

Martyna Wojciechowska, Viva! 16/2023
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Relacja Martyny Wojciechowskiej i Marysi

Wojciechowska zapytana o relację z córką, szczerze powiedziała, że nastolatka bardzo ją wspiera. Obie mogą na siebie liczyć w każdym momencie życia. Wspólnie przeszły bardzo wiele i każda z nich jest dla siebie nawzajem prawdziwą opoką.

CZYTAJ TEŻ: Martyna Wojciechowska: „Depresję poporodową pamiętam jako traumatyczne przeżycie”

Wojciechowska powiedziała również, że Marysia ma zupełnie inne plany na życie niż ona. Bardzo wspiera ją w realizacji marzeń i szanuje, że nastolatka nie chce pokazywać swojego wizerunku publicznie.

"Rozmawiamy o wielu ważnych sprawach, natomiast Marysia nie chcę uczestniczyć w życiu publicznym, nie chce pozować na ściankach, ma zupełnie inny plan na swoje życie i ja to bardzo szanuję, po prostu" – powiedziała Wojciechowska. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.