Katarzyna Cichopek, Anna Mucha
Fot. Rafal Maciaga / Forum
O tym się mówi!

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek poznały się jako nastolatki, ich relacja miała wzloty i upadki. Umocniła się w obliczu jednego

Połączyła je praca na planie "M jak miłość"

Aleksandra Frankowska 16 marca 2024 13:52
Katarzyna Cichopek, Anna Mucha
Fot. Rafal Maciaga / Forum

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek to niekwestionowane gwiazdy serialu "M jak miłość". Obie pojawiły się na planie w wieku nastoletnim, grając bliskie przyjaciółki. Ich relacja z planu przeniosła się do życia prywatnego, chociaż miały one swoje wzloty i upadki. Zdecydowanie rozluźniła się, kiedy pierwsza z nich została mamą. Potem jednak ponownie zacieśnił więź i mogą na siebie zawsze liczyć. Jak teraz wygląda relacja Anny Muchy i Katarzyny Cichopek?

ZOBACZ TEŻ: Kto zastąpi Krzysztofa Respondka w kabarecie Rak? Krzysztof Hanke poinformował o przyszłości grupy

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha: historia przyjaźni

Kiedy się poznały, Anna Mucha była już znaną aktorką. Katarzyna Cichopek stawiała zaś swoje pierwsze kroki w show-biznesie. W serialu "M jak miłość" wraz z braćmi Mroczek stworzyły świetny team, który doskonale się dogadywał. Przyjaźń, którą grały, przeniosła się również do życia prywatnego. Ich relacje nieco się rozluźniły, kiedy Katarzyna Cichopek przywitała na świecie pierwsze dziecko. Wszystko jednak wróciło na stare tory, kiedy Mucha również została mamą. Aktorki na planie serialu miały wspólny pokój, w którym ich dzieci mogły się bawić, a one zaś mogły pracować podczas nagrywania scen. 

"Przyjeżdżam na plan z dziećmi. Ania i ja mamy wspólny pokój, w którym nasze dzieci się bawią. Między nimi jest tylko miesiąc różnicy, więc jest fajnie, wymieniamy się różnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju dzieciaków. Pracujemy też razem na planie, więc jak jesteśmy na górze - bo dzieciaki zostają na dole - to już się skupiamy na pracy i wyłączamy się trochę z tego klimatu macierzyńskiego" - mówiła w rozmowie z Newserią Katarzyna Cichopek. 

Katarzyna Cichopek, Anna Mucha
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jak relacja aktorek wygląda teraz?

Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek przyznała, że ich relacja to nie przyjaźń, a znajomość. Wiele życiowych obowiązków, zarówno prywatnych, jak i zawodowych sprawia, że aktorki nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. W dzisiejszym świecie to zrozumiałe.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mimo plotek o zazdrości, wspiera Kamila Baleję w Tańcu z Gwiazdami. Co wiemy o żonie radiowca?

"Trudno to nazwać przyjaźnią - mówiła jakiś czas temu Cichopek. - Raczej jest to znajomość".

Na planie zdjęciowym czy eventach, zawsze są co do siebie otwarte i miło nastawione. Chętnie pozują razem do zdjęć. Można powiedzieć, że razem dojrzewały, właśnie z uwagi na pracę na planie serialu "M jak miłość". 

Katarzyna Cichopek, Anna Mucha
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.