Będzie ślub! Ale wcześniej Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wystąpili w zmysłowym teledysku. Zobacz!

W najnowszej „VIVIE!” znajdziecie wywiad z Agnieszką Radwańską i jej przyszłym mężem Dawidem Celtem, zawodowo drugim trenerem najlepszej polskiej tenisistki. W numerze publikujemy też zdjęcia z energetycznej sesji zdjęciowej sportowców.

 

A już teraz postanowiliśmy odsłonić nieco kulisy powstawania materiału. Zwłaszcza, że na planie zdjęciowym atmosfera była intensywna jak na solidnym treningu.  Z tą różnicą, że zamiast serwów, podcięć piłki i smeczy były pocałunki, dotyk i długie spojrzenia młodych ludzi, którym jest ze sobą dobrze. (No może poza sytuacjami, gdy Dawid musi przedzierać się przez barykady z butów Agnieszki, o czym też nam opowiedział)

 

Sesja Agnieszki Dawida powstała w dwupoziomowym, loftowym apartamencie na warszawskim Żoliborzu. I choć Dawid zarzekał się, że pozuje pierwszy i ostatni raz to na planie zachowywał się wyjątkowo profesjonalnie. 

 

Wywiad, który przeprowadziła Katarzyna Piątkowska oraz zdjęcia, które zrobiła Zuza Krajewska znajdziecie w najnowszej „VIVIE”!, która do sprzedaży trafi we czwartek 29 grudnia.

W numerze piszemy także o

- Magdalenie Boczarskiej, która dopiero co zmierzyła się z zagraniem Michaliny Wisłockiej w „Sztuce kochania” 

- Michale Pirogu i jego próbach aktorskich 

- Włoskich Dolomitach - idealnym kierunku na zimowe ferie

Okładka, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Czytaj też: Edyta Górniak o synu, Michał Figurski o chorobie. Najlepsze cytaty wideo z VIVY! z 2016 roku

Czy jesteś fanem tenisa?