5 / 10
Copyright @East News

O domniemanym romansie księcia Harry'ego i Emmy Watson pisano od września 2014 roku do marca 2015 roku. Plotki o łączącej ich relacji wielokrotnie pojawiały się w mediach. Początkowo para nie komentowała tego, co ich łączy. Nie pojawiali się razem publicznie, choć mówiono, że para potajemnie spotyka się na randkach. Czy faktycznie nic ich nie łączyło czy może próbowali, ale nic z tego nie wyszło? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że znawcy brytyjskiej rodziny zachwyceni byli wyborem księcia.

Inteligentna, piękna i działająca w ochronie praw człowieka Emma Watson byłaby idealną kandydatką na przyszłą księżną. Plotki o tym, czy Emma Watson i książę Harry są parą postanowiła wreszcie skomentować sama aktorka. Na swoich kontach w mediach społecznościowych odniosła się do tych rewelacji: „Pamiętacie, co mówiłam o tym, że nie należy wierzyć we wszystko, co przeczytacie w mediach?!” , napisała na Twitterze, po czym w żartach dodała link do jednej ze scen z filmu Mała Księżniczka i dopisała „Poza tym….. nie trzeba poślubiać księcia, żeby być księżniczką”.

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!