TYLKO U NAS!

Rafał Brzozowski spędzi majówkę z Edytą Górniak. Ujawnił zaskakującą prawdę

„Muszę od razu trochę sprostować...”, zastrzega reprezentant Polski na Eurowizji 2021

Konrad Szczęsny 30 kwietnia 2021 05:31

W trakcie relacji na żywo na Instagramie Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego na warsztaty wokalne. W ten sposób diwa chce pomóc prowadzącemu „Jaka to melodia?” w przygotowaniach do nadchodzącej Eurowizji. Media obiegła informacja, że piosenkarz odwiedzi artystkę w jej domu... Jaka jest prawda? O tym Rafał Brzozowski opowiedział przed naszą kamerą!

Rafał Brzozowski spędzi majówkę w górach z Edytą Górniak

W trakcie zorganizowanej niedawno na profilu na Instagramie relacji na żywo tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji rozmawiał z Edytą Górniak. Diwa nie tylko podzieliła się z nim wspomnieniami ze swojego udziału w konkursie w 1994 roku (zajęła wówczas w biało-czerwonych barwach 2. miejsce z przebojem „To nie ja”), lecz także udzieliła kilku porad. Poprosiła m.in. żeby w celach edukacyjnych nagrał jedynie z towarzyszeniem fortepianu wolniejszą wersję „The ride”, czyli propozycji, którą wykona w Rotterdamie.

Następnie zadeklarowała, że chętnie pomoże Rafałowi Brzozowskiemu w przygotowaniach. Potwierdziła to kilkukrotnie, czego efektem będzie wizyta prowadzącego „Jaka to melodia?” w górach. Oczywiście zaproszenie wywołało prawdziwą medialną burzę i lawinę spekulacji oraz plotek. Niektórzy twierdzą nawet, że między 48-latką i 39-latkiem zaiskrzyło i Edyta Górniak ma pocieszać młodszego kolegę po jego niedawnym rozstaniu z narzeczoną. Jaka jest prawda?

Czytaj także: Rafał Brzozowski rozstał się z ukochaną! Wokalista opublikował oświadczenie

Rafał Brzozowski o warsztatach z Edytą Górniak. Tak spędzą majówkę

O tym Rafał Brzozowski opowiedział przed naszą kamerą.

– Tak, Edyta zaprosiła mnie na takie krótkie warsztaty. Co prawda tutaj muszę od razu trochę sprostować: nie jadę do niej do domu. Edyta też ceni swoją prywatność. Ona mnie zaprosiła na jakieś krótkie spotkanie, na jakąś herbatę. Ale przede wszystkim mamy znaleźć sobie już takie miejsce – poprosiłem przyjaciół górali, żebym nam pomogli znaleźć jedno takie miejsce ze sprzętem, żebyśmy mogli popracować... – wyjaśnił wokalista w rozmowie z viva.pl.

Czy zamierzają tylko pracować i jak te warsztaty będą wyglądać?

– Trochę popracować, trochę się przestawić. Myślę, że ona ma duże takie rady, jeśli chodzi o to jak z emocjami sobie radzić podczas tej Eurowizji. Czyli wokalnie, a z drugiej strony też emocjonalnie. Trochę myślę, że ona też wyczuła, że mi potrzebna jest taka trochę odskocznia, żebym się tak, wiesz, wyluzował i pojechał w inny klimat. Nie myślał o tym chociaż przez te trzy dni. A potem wracasz już z inną energią do tego wszystkiego – przekonuje nas Rafał Brzozowski.

Pełny zapis rozmowy znajdziesz powyżej.  

Czytaj także: Trudne wspomnienia Edyty Górniak. Artystka miała stan przedzawałowy. Co się stało?

Rafał Brzozowski, The Ride, okładka
Fot. Materiały prasowe @Telewizja Polska/TVP

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 wykona szybki utwór „The Ride”

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.