TYLKO U NAS!

Rafał Brzozowski spędzi majówkę z Edytą Górniak. Ujawnił zaskakującą prawdę

„Muszę od razu trochę sprostować...”, zastrzega reprezentant Polski na Eurowizji 2021

Konrad Szczęsny 30 kwietnia 2021 05:31

W trakcie relacji na żywo na Instagramie Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego na warsztaty wokalne. W ten sposób diwa chce pomóc prowadzącemu „Jaka to melodia?” w przygotowaniach do nadchodzącej Eurowizji. Media obiegła informacja, że piosenkarz odwiedzi artystkę w jej domu... Jaka jest prawda? O tym Rafał Brzozowski opowiedział przed naszą kamerą!

Rafał Brzozowski spędzi majówkę w górach z Edytą Górniak

W trakcie zorganizowanej niedawno na profilu na Instagramie relacji na żywo tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji rozmawiał z Edytą Górniak. Diwa nie tylko podzieliła się z nim wspomnieniami ze swojego udziału w konkursie w 1994 roku (zajęła wówczas w biało-czerwonych barwach 2. miejsce z przebojem „To nie ja”), lecz także udzieliła kilku porad. Poprosiła m.in. żeby w celach edukacyjnych nagrał jedynie z towarzyszeniem fortepianu wolniejszą wersję „The ride”, czyli propozycji, którą wykona w Rotterdamie.

Następnie zadeklarowała, że chętnie pomoże Rafałowi Brzozowskiemu w przygotowaniach. Potwierdziła to kilkukrotnie, czego efektem będzie wizyta prowadzącego „Jaka to melodia?” w górach. Oczywiście zaproszenie wywołało prawdziwą medialną burzę i lawinę spekulacji oraz plotek. Niektórzy twierdzą nawet, że między 48-latką i 39-latkiem zaiskrzyło i Edyta Górniak ma pocieszać młodszego kolegę po jego niedawnym rozstaniu z narzeczoną. Jaka jest prawda?

Czytaj także: Rafał Brzozowski rozstał się z ukochaną! Wokalista opublikował oświadczenie

Rafał Brzozowski o warsztatach z Edytą Górniak. Tak spędzą majówkę

O tym Rafał Brzozowski opowiedział przed naszą kamerą.

– Tak, Edyta zaprosiła mnie na takie krótkie warsztaty. Co prawda tutaj muszę od razu trochę sprostować: nie jadę do niej do domu. Edyta też ceni swoją prywatność. Ona mnie zaprosiła na jakieś krótkie spotkanie, na jakąś herbatę. Ale przede wszystkim mamy znaleźć sobie już takie miejsce – poprosiłem przyjaciół górali, żebym nam pomogli znaleźć jedno takie miejsce ze sprzętem, żebyśmy mogli popracować... – wyjaśnił wokalista w rozmowie z viva.pl.

Czy zamierzają tylko pracować i jak te warsztaty będą wyglądać?

– Trochę popracować, trochę się przestawić. Myślę, że ona ma duże takie rady, jeśli chodzi o to jak z emocjami sobie radzić podczas tej Eurowizji. Czyli wokalnie, a z drugiej strony też emocjonalnie. Trochę myślę, że ona też wyczuła, że mi potrzebna jest taka trochę odskocznia, żebym się tak, wiesz, wyluzował i pojechał w inny klimat. Nie myślał o tym chociaż przez te trzy dni. A potem wracasz już z inną energią do tego wszystkiego – przekonuje nas Rafał Brzozowski.

Pełny zapis rozmowy znajdziesz powyżej.  

Czytaj także: Trudne wspomnienia Edyty Górniak. Artystka miała stan przedzawałowy. Co się stało?

Rafał Brzozowski, The Ride, okładka
Fot. Materiały prasowe @Telewizja Polska/TVP

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 wykona szybki utwór „The Ride”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?