Rafał Brzozowski, mieszkanie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Jak mieszka Rafał Brzozowski? Wokalista ma dwupoziomowe mieszkanie!

Wystrój wnętrz to prawdziwa klasyka!

Aleksandra Frankowska 15 marca 2021 14:27
Rafał Brzozowski, mieszkanie
Fot. Instagram

O Rafale Brzozowskim i jego prywatności wiemy stosunkowo niewiele. Reprezentant naszego kraju w konkursie Eurowizja 2021, bardzo chroni swoje życie prywatne. W mediach społecznościowych co jakiś czas przemyca jednak wnętrza swojego dwupoziomowego apartamentu, który urządzony został w klasycznym stylu. Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji 2021

Prezenter programu Jaka to melodia świetnie radzi sobie w show biznesie. Jego największym sukcesem w ostatnich dniach jest otrzymanie nominacji do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizja 2021. Po tej informacji zainteresowanie jego osobą znacznie wzrosło. Okazuje się, ze Rafał Brzozowski oddał też swoje serce modelce Annie Tarnowskiej, z którą od kilku lat mieszka w dwupoziomowym apartamencie.

Zobacz też: Znamy reprezentanta Polski na Eurowizję! Rafał Brzozowski jedzie do Rotterdamu

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

W programie Omeny Mensah pt. Domy gwiazd w 2017 roku, Rafał Brzozowski zdecydował się pokazać nieco swoich wnętrz. Był to pierwszy raz, kiedy odsłonił nieco swojej prywatności. We wnętrzach jego dwupiętrowego apartamentu dominują jasne kolory: beż, biel oraz szarość. Całość utrzymana została w klasycznym, lecz nowoczesnym stylu.

Centralnym punktem w salonie jest oczywiście fortepian. Artysta uwielbia grę na tym instrumencie, która bardzo go odpręża i wycisza. W salonie nie zabrakło również fotela, który popularnie nazywany jest uszakiem. Można się tam również zrelaksować na skórzanym narożniku w kolorze beżowym.

Sypialnia również otrzymana została w delikatnych, minimalistycznych kolorach, które pozwalają odpocząć oczom po ciężkim dniu. Duże dwuosobowe łóżko z zagłówkiem prezentuje się bardzo stylowo.

Rafał Brzozowski uwielbia też spotkania rodzinne i w gronie znajomych. W jego wnętrzach zobaczyć można ogromny stół, który chętnie wykorzystuje podczas świąt, czy mniejszych uroczystości z bliskimi. Wraz z ukochaną, chętnie spędzają czas w swoich czterech ścianach!

Zobacz też: On spełnia się muzyce, ona w modelingu.... Kim jest narzeczona Rafała Brzozowskiego?

Jak Wam się podoba jego apartament? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…