TYLKO NA VIVA.PL!

Julia Wieniawa zabrała nas za kulisy Mam Talent. Za aktorką niecodzienny casting na jurorkę show

Jak wygląda jej garderoba? Jakie ma wymagania? Sprawdziliśmy!

Rafał Kowalski 14 maja 2024 14:51

Piętnasta edycja Mam talent dobiega końca. Już w najbliższą sobotę poznamy ulubieńca publiczności, który wygra 300 tysięcy złotych. Przed ostatnim półfinałem po planie programu oprowadziła nas Julia Wieniawa. Jurorka pokazała nam swoją garderobę, przedstawiła swój team i opowiedziała o tym, że jej casting na jurorkę przeprowadziła sama Agnieszka Chylińska!

Julia Wieniawa o swoich wymaganiach i Agnieszce Chylińskiej

W nowym jury najpopularniejszego programu TVN zasiadają: niezmiennie od 15. edycji Agnieszka Chylińska oraz nowi jurorzy Marcin Prokop i Julia Wieniawa.

CZYTAJ TEŻ: Nie poszła na studia, wybrała muzykę. Mama Katarzyny Nosowskiej szczerze o tym, jak zareagowała na te informacje

Aktorka wyjawiła nam, co musiała zrobić, by to niezwykłe zawodowe wyzwanie faktycznie mogło się wydarzyć. „To był nietypowy casting. Najpierw zadzwoniła do mnie szefowa TVNu i powiedziała, że ma dla mnie taką propozycję. Ale dodała, że muszę spełnić jedno kryterium – musi polubić mnie Agnieszka Chylińska. I rzeczywiście ten „casting” odbył się tak, że pojechałyśmy na śniadanie. Miałyśmy po prostu się poznać, porozmawiać, coś sobie zjeść. Byłam trochę przerażona. Myślałam: „kurczę, jesteśmy z zupełnie innych światów, robimy inną muzykę”…”, powiedziała VIVIE.pl Julia Wieniawa. „Zastanawiałam się więc, jak do niej dotrzeć. Ale nie było trudno. Od razu przyjęła mnie z otwartymi ramionami i potraktowała po partnersku. Powiedziała, że cieszy się, że będę w Mam talent i uważa, że to totalnie miejsce dla mnie”, dodała, oprowadzając nas po planie.

Julia Wieniawa Kulisy Mam talent
Fot. screen z materiału VIVY.pl

Dziś ona i Agnieszka Chylińska mają jeszcze lepszy kontakt. Niedawno znalazły wspólny język – dosłownie! „Lubiłyśmy się od razu, ale z leciutkim dystansem, bo dobrze się nie znałyśmy. Ale 2 tygodnie temu był dla nas przełomowy moment, gdy okazało się, że Agnieszka rozmawia ze swoją managerką w języku simlish (przyp. red. sztuczny język, którym posługują się bohaterowie gry The Sims). I powiedziałam jej wtedy, że ja też tak rozmawiam z moimi bliskimi – Nikodemem czy przyjaciółkami”, opowiedziała przed kamerą VIVY.pl Julia. Piosenkarce tak spodobała się rozmowa w języku simlish, że panie nagrały z tego viralowy filmik.

Co jeszcze na planie Mam talent zdradziła nam Julia Wieniawa? Jak wygląda jej garderoba i jakie ma wymagania? Sprawdziliśmy! Obejrzyj nasz materiał na górze strony. Jesteśmy też na YouTubie. 

CZYTAJ TEŻ: Przetrwali kryzysy, syn jest dla niej ogromnym wsparciem. Jaką mamą jest Katarzyna Nosowska?

Julia Wieniawa Kulisy Mam talent
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Przy nim odkryła, czym jest dojrzała miłość. Agnieszka Chylińska po raz pierwszy wspomniała o mężu w programie
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.