Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O tym się mówi!

Nie poszła na studia, wybrała muzykę. Mama Katarzyny Nosowskiej szczerze o tym, jak zareagowała na te informacje

"Ty miałaś taki problem albo wstyd związany z tym, że ja nie poszłam na żadne studia?"

Aleksandra Frankowska 14 maja 2024 08:45
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Pod koniec marca 2024 roku Katarzyna Nosowska wystartowała z autorskim podcastem, który prowadzi wraz z synem Mikołajem. Pierwszym gościem mamy i syna była... babcia, mama wokalistki, pani Krystyna. Rodzinna, poruszająca i pełna wzruszeń rozmowa zachwyciła fanów, a mama Nosowskiej zdradziła między innymi, co czuła, kiedy dowiedziała się, że córka nie wybiera się na studia.

Nosowska prowadzi podcast razem z synem

Wokalistka coraz częściej angażuje swojego dorosłego syna w ciekawe projekty. Mieliśmy okazję zobaczyć ich już wspólnie na scenie. Tym razem mama i syn postanowili zaskoczyć wszystkich i stworzyli wspólny podcast "Bliskoznaczni". To bez wątpienia nawiązanie do ich relacji, która jest oczywiście najbliższa. Pierwszym gościem była mama Nosowskiej, pani Krystyna, która zdradziła wiele ciekawych wątków rodzinnych.

Mikołaj Krajewski, Katarzyna Nosowska
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

ZOBACZ TEŻ: Widzów rozśmieszał jako Mariolka, później odszedł z grupy. Jak wygląda dziś życie Igora Kwiatkowskiego?

Mama Nosowskiej o jej edukacji

Rozmowa była bardzo płynna i zdradzała wiele ciekawych historii z życia rodziny. W pewnym momencie Nosowska zapytała mamę, jak się czuła, kiedy dowiedziała się, że ta nie planuje studiować. Czy była to dla niej ujma, czy raczej nic wielkiego. 

Nosowska z mamą
Fot. https://www.youtube.com/@Bliskoznaczni

"No chyba żartujesz. Nigdy nie miałam problemu, bo ja też nie poszłam na studia. Bardzo mnie denerwowała ocena ludzi niektórych, którzy są w takich rodzinach bardzo wykształconych, bardzo bogatych, że ludzi, często tych takich mniej wykształconych, a jeszcze do tego biedniejszych czy coś, to traktują tak z góry" - odpowiedziała bez wahania pani Krystyna.

Słychać było, że Nosowska jest wdzięczna swojej mamie, za takie podejście i wychowanie, jakie otrzymała. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.