zeby-Meghan-Markle-i-ksieznej-Kate-ktore ladniejsze
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Wielka Brytania: Wybrano najpiękniejszą kobietę w rodzinie królewskiej!

Kto otrzymał ten tytuł? Będzie zaskoczeni!

Marta Cieplak 12 listopada 2021 11:32
zeby-Meghan-Markle-i-ksieznej-Kate-ktore ladniejsze
Fot. Getty Images

W Wielkiej Brytanii wybrano najpiękniejszą kobietę w rodzinie królewskiej! Zaskoczeniem okazał się fakt, że tego tytułu nie zdobyła ani księżna Meghan ani uwielbiana księżna Kate, ale jak podaje portal Tatler.com – lady Amelia Windsor. Kim jest i jak wygląda ta piękność?

Zobacz także: Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie!

Najpiękniejsza kobieta w rodzinie królewskiej - lady Amelia Windsor

Choć i księżna Meghan i księżna Kate mają swoje wierne grono fanów, a przede wszystkim fanek, które kopiują niemal każdą ich fryzurę, makijaż czy stylizację, to jednak tytuł najpiękniejszej w rodzinie królewskiej przypadł 26-letniej lady Amelii Windsor. Kim jest i czym się zajmuje?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mel 🍯 (@amelwindsor)

Amelia Windsor jest dopiero 42 w kolejce do brytyjskiego tronu, wnuczką księcia Kentu – kuzyna królowej. Tym samym jest pierwszą kuzynką królowej w linii prostej i trzecią kuzynką książąt Williama i Harry'ego. Była uczennicą St Mary's School w Ascot zanim zrobiła sobie roczną przerwę w nauce, tzw. gap year. Potem zapisała się na Uniwersytet w Edynburgu, gdzie studiowała romanistykę. Amelia nie pełni żadnych ważnych funkcji państwowych i może żyć, tak jak chce. W tej chwili śliczna blondynka profesjonalnie zajmuje się... modelingiem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mel 🍯 (@amelwindsor)

Amelia Windsor należy do bardzo znanej agencji modelek Storm, która odpowiada m.in. za kariery takich sław jak Kate Moss czy Cara Delevingne.

Zobacz także: Wiedzieliście, że Kate Moss ma młodszą siostrę?

Gdy nie występuje na pokazach ani w sesjach zdjęciowych, współpracuje na backstage'u u marek znanych z zamiłowania do ekologii – m.in.  Azedine Alaia i Bvlgari. Jest także zapraszana na najważniejsze wydarzenia modowe na całym świecie. Na co dzień mieszka w modnej dzielnicy Londynu Notting Hill ze swoją starszą siostrą, Lady Mariną Windsor.

Amelia Windsor jest także bardzo aktywna na Instagramie - jej profil obserwuje już 96 tysięcy osób!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mel 🍯 (@amelwindsor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mel 🍯 (@amelwindsor)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…