Kate Moss 45 urodziny
Fot. Instagram @sammcknight1
O tym się mówi

Wiedzieliście, że Kate Moss ma młodszą siostrę?

Sprawdźcie, czy jest podobna do supermodelki!

Marta Cieplak 15 czerwca 2021 11:30
Kate Moss 45 urodziny
Fot. Instagram @sammcknight1

47-letnia Kate Moss zaczęła karierę modelki w wieku 14 lat i nadal pracuje w zawodzie. Mimo zaawansowanego wieku jak na supermodelkę pojawia się na pokazach, w kampaniach i na okładkach prestiżowych magazynów modowych. Gwiazda wychowuje też córkę Lily Grace, która poszła w ślady mamy i także związała się z modelingiem. Niewiele osób wie jednak, że Kate Moss ma młodszą, przyrodnią siostrę! Jak wygląda Lottie Moss i czym się zajmuje?

Zobacz także: Córka Kate Moss debiutuje na wybiegu. Lila Grace zachwyciła na pokazie Miu Mi

Jak wygląda siostra Kate Moss, Lottie?

Lottie Moss ma 23 lata i, jak łatwo się domyśleć, także jest związana z modelingiem. Można było podziwiać ją w kampaniach Chanel, Valentino i Calvina Kleina. Jest nawet w tej samej agencji, w której zaczynała jej sławna siostra, a więc Storm Agency. Jednak śliczna i bardzo dziewczęca Lottie od pozowania i pracy na wybiegu znacznie bardziej lubi wcielać się w rolę influencerki...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)

Idzie jej to zresztą całkiem nieźle - jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 354 tysiące osób! Gdy przyglądamy się zdjęciom uważnie, widać, że Lottie lubi eksponować swoje ciało i nie boi się nagości. Sporo zdjęć pokazuje ją w seksownej bieliźnie lub bez niej...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)

Siostra Kate Moss sprzedaje swoje nagie zdjęcia

Jak donosi Daily Mail, Lottie postanowiła sprzedawać swoje nagie zdjęcia w sieci! Za najdroższe zapłacono podobno 10000 funtów! Dostęp do takich fotografii może mieć każdy, kto zaloguje się na platformie OnlyFans, która umożliwia sprzedaż online pikantnych treści zainteresowanym osobom.  Lottie mówi zresztą o tym bardzo otwarcie:

Powodem, dla którego nie zajmuję się modelingiem, jest to, że robię więcej nagich… projektów. Naprawdę to lubię. Myślę, że szkoda, że branża nie akceptuje tego w pełni. Nie mówię tylko o mojej agencji, mówię o branży jako całości, która nie akceptuje dziewczyn, które pracują sobie w OnlyFans.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.