Kate Middleton, Meghan Markle, Londyn 2018
Fot. Photo by Karwai Tang/WireImage
Królewskie życie

Wielka Brytania. Relacje Meghan Markle i księżnej Kate uległy znacznej poprawie!

Czyżby konflikt pomiędzy księżnymi dobiegł końca?

Marta Nawacka 17 sierpnia 2021 15:55
Kate Middleton, Meghan Markle, Londyn 2018
Fot. Photo by Karwai Tang/WireImage

Żony księcia Harry'ego i księcia Williama nigdy za sobą nie przepadały. Już od początku ich relacja była chłodna, a jeszcze bardziej pogorszył ją wywiad, którego udzieliła Meghan Markle dla Oprah Winfrey. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że księżna Kate i Meghan zakopały topór wojenny, a ich relacje się poprawiły. Co pojednało obie panie?

Kate Middleton i Meghan Markle – trudne początki znajomości

Od początku znajomości, księżne Meghan i Kate nie pałały do siebie sympatią. Przed opinią publiczną starały się, żeby ich relacje wyglądały jak najlepiej, jednak wszyscy szybko domyślili się, jak jest naprawdę. Kiedy więc książę Harry i jego żona wyprowadzili się z Londynu, reszta królewskiej rodziny zaczęła trzymać dystans.

Nie pomógł również wywiad Meghan Markle i jej męża dla Oprah, w którym kobieta zdradziła pewne szczegóły z życia na dworze. Księżna przyznała w nim również, że przed ślubem Kate Middleton miała ją doprowadzić do łez. Dodała też, że ich stosunki są niezbyt dobre, przez co fani rodziny królewskiej nawet nie przypuszczali, iż to się może kiedyś zmienić.

Czytaj też: Wielka Brytania. Kate i William złożyli Meghan urodzinowe życzenia. Nastąpi rozejm?

Meghan Markle, Kate Middleton, 25.12.2018, King's-Lynn, England
Fot. Photo by Samir Hussein/WireImage

Księżna Kate i księżna Meghan się pogodziły?

Według informatora US Weekly sprawy przybrały jednak nieoczekiwany obrót, a Meghan Markle i Kate Middleton... zaczęły się świetnie dogadywać. Obie księżne współpracują przy nowej produkcji dla Netfliksa, opowiadającej o działalności charytatywnej żony księcia Williama. „Meghan i Kate naprawdę świetnie się teraz dogadują i są w stałym kontakcie”, twierdzi informator. Miejmy nadzieję, że relacja ukochanych brytyjskich następców tronu faktycznie się poprawiła i wszelkie konflikty między nimi odejdą w niepamięć.  

Zobacz także: Ojciec księżnej Meghan znów na łamach prasy. Tak próbuje nawiązać kontakt z córką...

Kate Middleton, Meghan Markle, Londyn 2019
Fot. David Gray / Contributor

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?