księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
króLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Kate i William złożyli Meghan urodzinowe życzenia. Nastąpi rozejm? 

Książęca para Cambridge złożyła je na Instagramie

Gabriela Czernecka 4 sierpnia 2021 20:46
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Księżna Meghan 4 sierpnia skończyła 40 lat. Życzenia do księżnej Sussex wysyłane były z całego świata, nie zabrakło także życzeń od przedstawicieli rodziny królewskiej. Te złożyła Meghan księżniczka Eugenia oraz… książęca para Cambridge.

Meghan Markle skończyła 40. lat. Kto złożył jej życzenia?

Księżna Meghan 4 sierpnia obchodziła 40. urodziny. Ten wyjątkowy dzień świętowała w gronie najbliższych. Postanowiła także zrobić mały gest dla swoich fanów i... nagrała skecz z Melissą McCarthy, któremu towarzyszy ważne przesłanie: „To moje 40. urodziny i mam pomysł, ponieważ kończę 40 lat, proszę 40 przyjaciół, aby poświęcili 40 minut swojego czasu na mobilizację kobiety, która wraca do pracy. Ponad 2 miliony kobiet w samych Stanach Zjednoczonych i dziesiątki milionów na całym świecie straciło pracę z powodu Covid. I myślę, że jeśli wszyscy to zrobimy i wszyscy poświęcimy 40 minut na pomoc, może to wywołać efekt domina”, powiedziała księżna na nagraniu, które pojawiło się na stronie fundacji Archwell.

Zobacz: Brak kontaktu z rodziną, nieudane małżeństwo... Oto mrocznastrona Meghan Markle

Jak widać tego dnia księżna na brak zainteresowania nie mogła narzekać, a życzenia płynęły do niej z całego świata. Nie zabrakło także życzeń od Pałacu Buckingham, choć większość nie spodziewała się, by rodzina królewska zdobyła się na ten gest. W końcu biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia - wywiad u Oprah Winfrey czy zapowiedź autorskich książek księcia Harry’ego - niewielu sądziło, że rodzina królewska złoży życzenia księżnej, która doprowadziła do rozłamu Windsorów. 

Zobacz również: Wielka Brytania. Księżna Meghan zlekceważonaprzez Windsorów. Poszło o dzieci

Życzenia Kate i Wiliama dla Meghan

Nic więc dziwnego, że gdy na profilu na Instagramie Kate i Williama pojawiły się życzenia od książęcej pary wielu było zaskoczonych: „Szczęśliwych 40. urodzin dla księżnej Sussex”, napisali Kate i William na Instastories. Czyżby było to wyciąganie ręki na zgodę, a może zwykła przyzwoitość? Oceńcie sami...  

Kate, William, Harry
Fot. Chris Jackson/Getty Images)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.