Sarah Jessica Parker
Fot. East News
O tym się mówi!

Sarah Jessica Parker wybrała się na lunch bez makijażu! Widać też jej siwe włosy!

W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy!

Aleksandra Frankowska 20 lipca 2021 19:27
Sarah Jessica Parker
Fot. East News

Sarah Jessica Parker to ponownie jedna z najgorętszych gwiazd Hollywood, a wszystko to za sprawą kręcenia nowych odcinków, kolejnej serii serialu Seks w Wielkim Mieście. Sezon And Just Like That swoją premierę będzie miał w 2022 roku, a fani czterech przyjaciółek już nie mogą się doczekać! Sarah Jessica Parker wybrała się w Nowym Jorku na lunch z przyjacielem Andym Cohenem, stawiając na absolutnie naturalną wersję siebie. Bez makijażu, z siwymi włosami… myśląc o zawsze eleganckiej Carrie Bradshaw, fani byli mocno zdziwieni!

Czytaj też: Ubierz się jak Sarah Jessica Parker na planie nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście!

Sarah Jessica Parker ponownie wcieli się w rolę Carrie Bradshaw

Tegoroczną sensacją stała się informacja o powrocie na ekrany Seksu w Wielkim Mieście. Po 17 latach serial doczeka się swojej kontynuacji, jednak nie w pełnym składzie. Wśród bohaterów zabranie Samanthy Jones, którą grała Kim Cattrall. Aktorka odmówiła udziału w produkcji, powołując się na złe stosunki z koleżankami z planu. Zobaczymy jednak Carrie Bradshaw, Mirandę i Charlotte, a także miłość Carrie, Mr. Biga.

Sarah Jessica Parker w wersji saute

Paparazzi przyłapali Sarę Jessicę Parker podczas lunchu z przyjacielem w całkowicie naturalnej wersji. Gwiazda nie miała grama makijażu, a do tego uczesane w warkocz długie, siwe włosy. Widać, że aktorka nie przejmuje się wyglądem, który z wiekiem bardzo się zmienił.

Czytaj też: Jest pierwsze zdjęcie z planu nowego „Seksu w wielkim mieście”!

Przypomnijmy, że aktorka ma już 56 lat. Wciąż jednak wygląda zjawiskowo, a figury pozazdrościłaby jej niejedna młodsza koleżanka.

Czy Wy też nie możecie doczekać się najnowszych odcinków kultowego serialu? 

Sarah Jessica Parker
Fot. Gotham/GC Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.