Sarah Jessica Parker
Fot. Getty Images
GET THE LOOK

Ubierz się jak Sarah Jessica Parker na planie nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście!

Klasyczne połączenie kolorów i ponadczasowa fryzura!

Aleksandra Frankowska 14 lipca 2021 15:27
Sarah Jessica Parker
Fot. Getty Images

Nagrania do nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście trwają już od jakiegoś czasu. W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia z planu serialu, który kręcony jest w Nowym Jorku, ulubionym mieście głównej bohaterki - Carrie Bradshaw, w której rolę wciela się Sarah Jessica Parker. Fani na całym świecie czekają na premierę nowych odcinków, jednak ta dopiero w 2022 roku. Tymczasem mogą zadowolić się zdjęciami niezwykłych stylizacji aktorek, które działają na planie! Jedną z nich jest oczywiście Carrie Bradshaw, której legendarna już sukienka baletnicy, z białym dołem i różową, tiulową spódniczką stała się znakiem rozpoznawczym serialu. Tym razem, Sarah Jessica Parker pojawiła się w podobnych kolorach, jednak w zupełnie nowej, poważniejszej aranżacji.

Zobacz też: Wszystko co powinniśmy wiedzieć o nowym sezonie Seksu w Wielkim Mieście!

Ponadczasowa Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw

Na najnowszych zdjęciach widzimy jak Sarah Jessica Parker w roli Carrie przemierza uliczki Nowego Jorku w klasycznej białej sukience w paski i pudrowo różowym płaszczu ze stójką.

Dopełnieniem stylizacji są białe ażurowe klapki oraz czarna materiałowa torba. Uwagę zwraca również fryzura. Aktorka ma włosy spięte w kucyk, a na jej głowie wyraźnie widać siwe włosy, które w ostatnim czasie są bardzo na czasie. 

Ubierz się jak Carrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście

Czytaj też: Jest pierwsze zdjęcie z planu nowego „Seksu w wielkim mieście”!

Carrie Bradshaw to oczywiście wielka ikona stylu, który naśladują kobiety z całego świata. Udało nam się odtworzyć jej stylizację z planu w bardzo korzystnych cenach. Podobną sukienkę możecie znaleźć w sklepie Esprit, w cenie 249 zł. Płaszcz ze stójką w pudrowo różowym kolorze znaleźliśmy w Reserved w cenie 99,99 zł. Do tego klapki od Evy Longorii za 229 zł i torba ekologiczna od EarthAware za 34,99 zł.  

Sukienka Carrie Bradshaw
Fot. Esprit

Esprit, 249 zł

Płaszcz Carrie Bradshaw
Fot. Reserved

Reserved, 99,99 zł

Torba Carrie Bradshaw
Fot. Earth Air

Torebka ekologiczna Marina EarthAware®, 34,90 zł

Klapki Carrie Bradshaw
Fot. Eva Longoria

Eva Longoria, 229 zł

Sarah Jessica Parker
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.