Sarah Jessica Parker
Fot. Getty Images
GET THE LOOK

Ubierz się jak Sarah Jessica Parker na planie nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście!

Klasyczne połączenie kolorów i ponadczasowa fryzura!

Aleksandra Frankowska 14 lipca 2021 15:27
Sarah Jessica Parker
Fot. Getty Images

Nagrania do nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście trwają już od jakiegoś czasu. W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia z planu serialu, który kręcony jest w Nowym Jorku, ulubionym mieście głównej bohaterki - Carrie Bradshaw, w której rolę wciela się Sarah Jessica Parker. Fani na całym świecie czekają na premierę nowych odcinków, jednak ta dopiero w 2022 roku. Tymczasem mogą zadowolić się zdjęciami niezwykłych stylizacji aktorek, które działają na planie! Jedną z nich jest oczywiście Carrie Bradshaw, której legendarna już sukienka baletnicy, z białym dołem i różową, tiulową spódniczką stała się znakiem rozpoznawczym serialu. Tym razem, Sarah Jessica Parker pojawiła się w podobnych kolorach, jednak w zupełnie nowej, poważniejszej aranżacji.

Zobacz też: Wszystko co powinniśmy wiedzieć o nowym sezonie Seksu w Wielkim Mieście!

Ponadczasowa Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw

Na najnowszych zdjęciach widzimy jak Sarah Jessica Parker w roli Carrie przemierza uliczki Nowego Jorku w klasycznej białej sukience w paski i pudrowo różowym płaszczu ze stójką.

Dopełnieniem stylizacji są białe ażurowe klapki oraz czarna materiałowa torba. Uwagę zwraca również fryzura. Aktorka ma włosy spięte w kucyk, a na jej głowie wyraźnie widać siwe włosy, które w ostatnim czasie są bardzo na czasie. 

Ubierz się jak Carrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście

Czytaj też: Jest pierwsze zdjęcie z planu nowego „Seksu w wielkim mieście”!

Carrie Bradshaw to oczywiście wielka ikona stylu, który naśladują kobiety z całego świata. Udało nam się odtworzyć jej stylizację z planu w bardzo korzystnych cenach. Podobną sukienkę możecie znaleźć w sklepie Esprit, w cenie 249 zł. Płaszcz ze stójką w pudrowo różowym kolorze znaleźliśmy w Reserved w cenie 99,99 zł. Do tego klapki od Evy Longorii za 229 zł i torba ekologiczna od EarthAware za 34,99 zł.  

Sukienka Carrie Bradshaw
Fot. Esprit

Esprit, 249 zł

Płaszcz Carrie Bradshaw
Fot. Reserved

Reserved, 99,99 zł

Torba Carrie Bradshaw
Fot. Earth Air

Torebka ekologiczna Marina EarthAware®, 34,90 zł

Klapki Carrie Bradshaw
Fot. Eva Longoria

Eva Longoria, 229 zł

Sarah Jessica Parker
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.