Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News
o tym się mówi

Jest pierwsze zdjęcie z planu nowego „Seksu w wielkim mieście”!

Jak zmieniły się bohaterki kultowego serialu?

Redakcja VIVA! 9 lipca 2021 20:30
Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News

HBO opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcie z planu „And Just Like That” czyli kontynuacji kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Zdjęcie przedstawia gwiazdy serialu: Sarah Jessica Parker wcielająca się w rolę Carrie Bradshaw, Cynthię Nixon jako Mirandę Hobbes oraz Kristin Davis jako Charlotte York. Nowy serial śledzi losy Carrie, Mirandy i Charlotte, które teraz mają około pięćdziesiątki. Czy ich problemy i radości są podobne, jak wtedy gdy miały po 30 lat?

Zobacz także: Powrót singielek, czyli „Seks w wielkim mieście” dwadzieścia lat później

HBO opublikowało zdjęcie z planu nowego „Seksu w wielkim mieście”


Produkcja serialu trwa obecnie w Nowym Jorku. W obsadzie zabrakło jednej kluczowej postaci - Kim Cattrall nie powróci w roli Samanthy Jones. Natomiast oprócz głównego trio, w 10-odcinkowym serialu wystąpią także Sara Ramírez, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson i Evan Handler. Z wyjątkiem Ramirez, wszyscy pozostali aktorzy pojawili się wcześniej w „Seksie w wielkim mieście” i ponownie wcielą się w swoje role. Co ciekawe, to Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon są producentkami wykonawczymi serialu.

Informacja o powrocie bohaterek „Seksu w wielkim mieście” w serialu o tytule „And Just Like That” została oficjalnie potwierdzona przez HBO w styczniu. „Seks w wielkim mieście” swoją premierę miał w 1998 roku, a emisja trwała przez sześć sezonów do 2004 roku. Fabuła oparta jest na książce Candace Bushnell z 1997 roku o tej samej nazwie. Później serial miał swoją kontynuację w dwóch filmach „Sex and the City” z 2008 roku oraz „Sex and the City 2” z 2010 roku.

Jak podoba Wam się zdjęcie z planu? Czy bohaterki serialu znowu podbiją nasze serca? Jedno jest pewne - teraz są równie stylowe jak przed ponad dwudziestoma laty! 


Czytaj też: On zdradził, a ona potrafiła wybaczyć. Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick są razem od wielu lat

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.