Mr Big, Carrie Bradshaw, Chris Noth, Sarah Jessica Parker, Sex and the City, Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Sarah Jessica Parker odwiedziła po latach dom Carrie Bradshaw!

„W noc, zanim wszystko zacznie się od nowa”

Aleksandra Frankowska 15 czerwca 2021 13:27
Mr Big, Carrie Bradshaw, Chris Noth, Sarah Jessica Parker, Sex and the City, Seks w wielkim mieście
Fot. Getty Images

Od kilku miesięcy fani Seksu w Wielkim Mieście żyją powrotem kultowego serialu. Główna bohaterka Carrie Bradshaw ponownie pojawi się na ekranach, a w jej rolę wcieli się nie kto inny, jak sama Sarah Jessica Parker. Aktorka wybrała się na wieczorny spacer po Nowym Jorku i dotarła aż pod dom Carrie, który na mapie Big Apple jest kultową miejscówką do robienia zdjęć przez fanki serialu.

Czytaj też: To już oficjalne! Mr. Big pojawi się w nowym sezonie Seksu w Wielkim Mieście!

Seks w Wielkim Mieście wraca na ekrany

Już niedługo będziemy mogli ponownie zobaczyć losy przyjaciółek z Nowego Jorku, Carrie, Mirandy i Charlotte. Zabraknie niestety Samanthy, ponieważ grająca ją Kim Cattrall odmówiła udziału w kontynuacji produkcji. Wiemy też, że w serialu pojawi się Mr Big, wielka miłość tytułowej Carrie. Zdjęcie do 7. sezonu Seksu w Wielkim Mieście już ruszyły!

Zobacz również: Powrót singielek, czyli "Seks w wielkim mieście" dwadzieścia lat później

Sarah Jessica Parker w mieszkaniu Carrie Bradshaw w Nowym Jorku

Tuż przed rozpoczęciem prac na planie, Sarah Jessica Parker pojawiła się pod nowojorskim mieszkaniem Carrie Bradshaw. Na swoim Instagramie udostępniła zdjęcia, opisując, że miejsce to przypadkiem znalazło się na trasie jej spaceru. A może miała się tam znaleźć, aby przypomnieć sobie, jak to było kiedyś, za czasów Carrie?

Czysty zbieg okoliczności I PO PROSTU, znajdujemy się na tej ulicy o nazwie Perry w noc, zanim wszystko zacznie się od nowa.

Czy Wy też nie możecie doczekać się nowych odcinków Seksu w Wielkim Mieście? 

Dom Carrie Bradshaw
Fot. Instagram

Dom Carrie Bradshaw
Fot. Instagram/Sarah Jessica Parker

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.