sandra-kubicka-na-wakacjach-pokazuje-opalone-dlugie-nogi
Fot. Instagram@sandrakubicka
O tym się mówi

Sandra Kubicka pokazała rozstępy na Instagramie!

Fanki są zachwycone jej szczerym podejściem!

Marta Cieplak 19 sierpnia 2021 17:30
sandra-kubicka-na-wakacjach-pokazuje-opalone-dlugie-nogi
Fot. Instagram@sandrakubicka

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek i influencerek. Na Instagramie obserwuje ją już 600 tysięcy osób! Dla większości z nich jest wzorem kobiecości, bo o takiej figurze marzy większość kobiet. Jednak Sandra Kubicka słynie z tego, że mówi szczerze o tym, jak jej ciało wygląda i nie używa filtrów. Mówiła już głośno, że się „zapuściła”, że ma cellulit. A teraz pokazała sesję w kostiumach kąpielowych, na której widać w zbliżeniu jej rozstępy. Tym samym Kubicka pokazuje, że ma takie same niedoskonałości jak inne kobiety!

Zobacz także: Sandra Kubicka przeszła skomplikowany zabieg!

Sandra Kubicka pokazała rozstępy

Większości z nas wydaje się, że modelki muszą być w każdym calu perfekcyjne – z idealnymi wymiarami i skórą bez niedoskonałości. A Sandra Kubicka udowadnia, że jest inaczej. W dodatku pokazuje zdjęcia w dużym zbliżeniu i zupełnie nie wstydzi się własnych rozstępów.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła swoje sprawdzone sposoby na walkę z cellulitem!

Fanki bardzo doceniają jej naturalne podejście. I dzięki nim same łatwiej mogą zaakceptować fakt, że ich ciało nie wygląda idealnie. Szczególnie, że zniwelowanie rozstępów jest naprawdę trudne i czasochłonne.

Zobacz także: Nie wstydź się, czyli zabiegi medycyny estetycznej niwelujące blizny, rozstępy i tatuaże

Tygrysica ❤️🔥 szacun za pokazanie rozstępów mam identyczne w tym samym miejscu ❤️❤️❤️

Szacunek za brak retuszu 👏😍

O mam takie same Tiger Stripes 🔥❤️

Brawo👏 za zdjęcia bez retuszu😍 a bikini piękne i pięknie się prezentuje na figurze naturalnej a nie wyretuszowanego plastiku 😍

Sandra Kubicka to kolejna gwiazda, która pokazuje swoje niedoskonałości. Anna Lewandowska wielokrotnie mówiła o swoim cellulicie i pisała, jak z nim walczy, a Ewa Chodakowska pokazywała rozstępy. Oby takich postaci było w polskim show-biznesie coraz więcej! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.