Sandra Kubicka, Aleksander Baron
Fot. VIPHOTO/East News
Z Życia gwiazd

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub! Zakochani pokazali zdjęcia z uroczystości

"Wyszłam za mężczyznę moich marzeń. Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa"

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2024 20:34
Sandra Kubicka, Aleksander Baron
Fot. VIPHOTO/East News

Ten rok należy do nich. Sandra Kubicka i Baron nie ukrywają radości, a szczęściem chcą dzielić się z całym światem. Teraz przekazali fanom cudowną wiadomość. Zakochani wzięli ślub! Zdradzili szczegóły za pośrednictwem mediów społecznościowych! Kiedy odbyła się uroczystość? "Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa", wyznała Sandra Kubicka. 

Sandra Kubica i Baron już po ślubie. Tak wyglądał ich wielki dzień

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron od trzech lat tworzą szczęśliwy związek. Pod koniec 2023 roku artysta poprosił swoją ukochaną o rękę. Wkrótce potem para zdradziła, że powitają na świecie owoc swojej miłości i po raz pierwszy zostaną rodzicami!  „Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki tobie Alek. Czekamy na ciebie synku", ujawniła w grudniu Sandra Kubicka. To będzie dla nich wyjątkowy moment. Oboje pragnęli stworzyć kochającą rodzinę.

Tym razem zaskoczyli fanów kolejną cudowną wiadomością. Zakochani są już po ślubie! Panna młoda wyglądała zjawiskowo w białej kreacji. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im rodzina i przyjaciele, nie zabrakło także ukochanym zwierzaków.

Czytaj też: Niedawno się zaręczyli, teraz ogłosili, że zostaną rodzicami. Wielka miłość Sandry Kubickiej i Barona pokonała każdy kryzys

Baron, Sandra Kubicka
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kiedy odbył się ślub Sandry Kubickiej i Barona? 

Okazuje się, że para pobrała się  kilka dni temu. A data nie była przypadkowa. "6.04.2024 w 50. rocznicę ślubu moich dziadków wyszłam za mężczyznę moich marzeń”, wyznała Sandra Kubicka. I dodała, że to był piękny dzień, który spędzili w bardzo kameralnym gronie: „[...] z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam”.

Modelka nie szczędziła komplementów partnerowi. To mężczyzna, przy którego boku pragnie kroczyć przez życie i czuje się szczęśliwa. „W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć... mój mąż”, dodała.

ZOBACZ: Sandra Kubicka i Aleksander Baron pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi! Ujawniamy szczegóły uroczystości

Sandra Kubicka i Baron podzielili się z fanami fotorelacją z najważniejszego dnia w swoim życiu. Wzruszenie i radość, które malują się w kadrach uwieczniła fantastycznym okiem Natalia Poniatowska. 

 Serdecznie gratulujemy! Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze na nowej drodze życia!  

Sandra Kubicka, Baron, Ślub
Fot. InstaStories Sandry Kubickiej fot. Natalia Poniatowska

Sandra Kubicka, Baron, Ślub
Fot. InstaStories Sandry Kubickiej fot. Natalia Poniatowska

[Tekst opublikowany na Viva Historie 12.04.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.