Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News
o tym jest głośno

Sandra Kubicka i Baron pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi! Ujawniamy sekrety uroczystości

Data ceremonii ma szczególne znaczenie

Marcjanna Maryszewska 11 kwietnia 2024 09:05
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Sandra Kubicka ujawniła na Instagramie, że jest już po ślubie z ukochanym Aleksandrem Baronem. Sieć zdążyły okrążyć już kadry z pięknej uroczystości, która miała miejsce w minioną sobotę, czyli 6 kwietnia. Co wiadomo o ceremonii? 

Sandra Kubicka i Aleksander Baron wzięli ślub

To przełomowy, i bez wątpienia najważniejszy rok w życiu Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona. Para od trzech lat tworzy szczęśliwy związek. Pod koniec 2023 r. artysta poprosił swoją wybrankę o rękę, a niedługo później ogłosili, że po raz pierwszy zostaną rodzicami! 

Tajemnicą nie były również ich plany ślubne, do którego intensywnie przygotowywali się przez ostatnie miesiące. Ceremonia odbyła się 6 kwietnia w tajemnicy przed mediami, o czym dopiero teraz poinformowała Sandra Kubicka. W tym dniu towarzyszyła im jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele, a także ukochane zwierzaki. Radosne wieści uświetniła serią romantycznych, a zarazem wzruszających kadrów autorstwa Natalii Poniatowskiej, upamiętniających te niezapomniane chwile.

ZOBACZ: Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub! Zakochani pokazali zdjęcia z uroczystości

Fot. Instagram: sandrakubicka

Szczegóły ślubu Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona

"Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa" — napisała żartobliwie na Instagramie wybranka Barona. Czego jeszcze dowiadujemy się ze wpisu celebrytki?

Otóż zbiegiem okoliczności ceremonia odbyła się dokładnie w 50. rocznicę ślubu jej dziadków! Ten dzień świeżo upieczeni małżonkowie bez dwóch zdań na zawsze zachowają w swoich sercach. "Wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie. Tak, jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś" — napisała Sandra Kubicka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wspiera go na każdym kroku, nie ukrywała łez. Katarzyna Skrzynecka skomentowała sukces męża

Panna młoda miała na sobie długą i elegancką kreację, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Wśród opublikowanych na relacji zdjęć nie brakuje emocjonalnych kadrów z momentu składania przysięgi, a także wpatrującego się w nią z całą miłością ukochanego. Biją z nich wielkie emocje, co potwierdza dalsza część wpisu celebrytki. "To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam", podsumowała.  

Fot. Instagram: sandrakubicka

Fot. Instagram: sandrakubicka

Fot. Instagram: sandrakubicka

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.