Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński
O TYM SIĘ MÓWI

Wspiera go na każdym kroku, nie ukrywała łez. Katarzyna Skrzynecka skomentowała sukces męża

"Jestem z Ciebie tak dumna...", mówiła aktorka

Olga Figaszewska 11 kwietnia 2024 07:25
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński

Wielkie emocje i wzruszenie! Za nami finał pierwszej edycji programu Czas na show. Drag Me Out. Wielkim zwycięzcą okazał się Marcin Łopucki. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zachwycił jurorów, a także widzów show. Aktorka nie ukrywała swojej dumy. Na każdym kroku okazywała ukochanemu ogromne wsparcie. Teraz zamieściła poruszający wpis. Tak zareagowała na wygraną Marcina Łopckiego!

Katarzyna Skrzynecka skomentowała wygraną Marcina Łopuckiego

Z takim wsparciem o wiele łatwiej iść przez życie. Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka to duet idealny. Są dla siebie opoką w każdej sytuacji, motywują się, okazują wiele miłości. Zawsze podkreślają jedno – rodzina to najważniejsza wartość i ogromna siła. Nic dziwnego, że najważniejsze kobiety podziwiały występ Marcina Łopuckiego w finale programu w Drag Me Out. Żona i córki były poruszone jego kreacją artystyczną! „Kochanie, jestem z Ciebie tak dumna. Podziwiam Twoją pracę w każdym odcinku - aktorską. Twoją grację, oko, operowanie miękkością dłoni, taką subtelnością, która jest niemożliwa przy gabarytach tego gościa”, wspominała aktorka.

Katarzyna Skrzynecka wróciła się także do Drag Mentorki – „Twojej Starej”. „Kochana Twoja Staro, ja ci dziękuję za tyle serca, ile włożyłaś, żeby pomóc temu bardzo stremowanemu facetowi przebrnąć przez zadania dla niego ekstremalne”, dodawała. 

Czytaj też: Zachwycili występem w finałowym odcinku ''Czas na Show. Drag Me Out''. Publiczność zaniemówiła

Drag Me Out
Fot. Drag Me Out

Fot. x-news, TVN / Bartosz Krupa

Przypomnijmy, że uczestnicy „Czas na Show. Drag Me Out” przez sześć tygodni poznawali tajemnice świata Drag i przybliżali artystyczny performance widzom, porywając ich w wir zabawy. Każdy z nich korzystał z pomocy mentorek – zawodowych, performerów Drag, który uczył ich kreacji stroju scenicznego, makijażu oraz prezentacji.

Uczestnicy łamali stereotypy i tematy tabu. Była to dla nich wyjątkowa przygoda. W finale spotkali się Tomasz Karolak i Himera, Michał Mikołajczak i Gąsiu oraz Marcin Łopucki i Twoja Stara, który sięgnął po diadem królowej. „Jestem wzruszona. Niesamowite jest to, jaką przeszedłeś metamorfozę i drogę. Wielki szacun za zaangażowanie. To największa przemiana w tym programie”, komplementowała go podczas finałowego występu Anna Mucha.

Sprawdź też: Kontrowersja wokół Eurowizji. Elżbieta Zapendowska gorzko skomentowała występ Luny

Gdy jury ogłosiło swoją decyzję, emocje dały o sobie znać. Katarzyna Skrzynecka nie kryła wzruszenia. W mediach społecznościowych zamieściła wpis, w którym raz jeszcze wyraziła swoje ogromne uznanie dla męża. Doskonale wie, ile pracy kosztował go udział w programie. „Wsparcie rodzinne dla naszego Męża/Taty/Przyjaciela w półfinale wraz z Twoją Starą. Żona, córka, Przyjaciele. Wszyscy przyodziani w SPECJALNY SZALONY OUTFIT - Taki Team! Cekiny, różowe włosy, szalone okulary i szałowy but. WSZYSTKO DLA CIEBIE. Jesteś do zeżarcia uroczy i SZALONY Wariatuńciu nasz”, wyznała aktorka.

Z kolei pod postem VIVY, który pojawił się na Instagramie, artystka dodała: „GRATULAAACJEEE.️ Nasza rodzina była pełna wsparcia, ale i pełna obaw: w co Ty się pakujesz 😉 z Twoją posturą i profesją sportową na 300% testosteronu. Masz JAJA. Masz SERCE. Masz TALENT. Masz szlachetną mądrość i odwagę, by zmieniać i otwierać ludzką mentalność na więcej empatii, szacunku i zrozumienia. BRAWA także dla @twoja___stara za SUPER ZAWODOSTWO. Mega humor i przyjacielską współpracę z tak atletyczną "baletnicą" jak Marcin GRATULUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM Show @czasnashow.dragmeout_tvn ❤️🔥👏 i Twórcom programu. GOOD JOB Trzymamy kciuki za kolejne edycje tego pogodnego i barwnego Show”.


Marcin Łopucki podziękował za wsparcie. Tak mówi o przygodzie w programie

Cała rodzina wspierała Marcina Łopuckiego w trakcie programu i pokonywaniu kolejnych etapów. Sportowiec nie dowierzał, że udało mu się sięgnąć po diadem królowej. W mediach społecznościowych zamieścił post, w którym dziękował wszystkim – ekipie, produkcji, jury za wiarę i motywację. Specjalne słowa skierował do Twojej Starej. Nie zapomniał o najważniejszych – rodzinie.  „Kto by pomyślał, że kulturysta zostanie Tą naj!!!???? Do tej pory nie wierzę!!!! To kosmos!!! Ale MEGA PRZYGODA!!!!

Dziękuję ,że wytrzymałaś że mną🤣😂🤣!!! I miałaś głowę pełną pomysłów!!!!! @twoja___stara I produkcji programu @czasnashow.dragmeout_tvn. […] Rodzinie za to, że jesteście i dzielnie mnie dopingowałyście!!! Kocham Was🥰😍🤩😘@katarzyna_skrzynecka_official @paulalopucka ,Alikia. I Was Moi widzowie! Za doping!!”, czytamy.

Raz jeszcze, gratulujemy!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.