Drag Me Out
Fot. Drag Me Out
O tym się mówi!

Zachwycili występem w finałowym odcinku ''Czas na Show. Drag Me Out''. Publiczność zaniemówiła

Takie rozstrzygnięcie zaskoczyło wszystkich

Aleksandra Frankowska 9 kwietnia 2024 22:34
Drag Me Out
Fot. Drag Me Out

Poznaliśmy właśnie zwycięzców programu 'Czas na Show. Drag Me Out''. Do finałowego odcinka dotarły trzy pary: Tomasz Karolak & Himera, Michał Mikołajczak & Gąsiu oraz Marcin Łopucki & Twoja Stara. Show, które widzowie mogli dziś oglądać, było spektakularne, ale zwycięzca mógł być tylko jeden!

ZOBACZ TEŻ: Była wielokrotnie zdradzana przez męża, lecz to ona zapłaciła najwyższą cenę za romans. Jej kariera legła w gruzach

Marcin Łopucki & Twoja Stara wygrali pierwszą edycję "Drag Me Out"

Cóż to był za występ! Nie ulegało wątpliwościom, że to właśnie oni wygrają pierwszą edycję programu "Drag Me Out". Marcin Łopucki & Twoja Stara pokazali wyjątkowe emocje, a także ogromny postęp od pierwszego odcinka. Bez wątpienia mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł największą metamorfozę w programie. Publiczność szalała i w ogóle nas to nie dziwi. To była niesamowita przygoda, zarówno dla widzów, jak i uczestników. Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ: Włodzimierz Czarzasty był oskarżany o romans z posłanką. Od wielu lat pozostaje jednak wierny ukochanej żonie

Zjawiskowe show w "Drag Me Out"

Wszyscy finaliści zaprezentowali niesamowite show, które absolutnie porwały publiczność. Jak podkreślali również ich bliscy, którzy kibicowali im z publiczności, występy, które przygotowywali to nie tylko spektakularne stroje i układy taneczne. To przede wszystkim przyjaźnie, które zawiązały się pomiędzy uczestnikami i możliwość przekazania sobie nawzajem różnych wartości. Wśród publiczności nie zabrakło Katarzyny Skrzyneckiej z córkami, która z całych sił kibicowała mężowi Marcinowi Łopuckiemu. Głos zabrała również Edyta Zając, partnerka Michała Mikołajczaka.

Drag Me Out
Fot. Drag Me Out

Drag Me Out
Fot. Drag Me Out

Cóż to był za niesamowity wieczór! Gratulujemy wszystkim uczestnikom! 

Drag Me Out
Fot. Drag Me Out

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.