Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram
O tym się mówi

Sandra Kubicka przeszła skomplikowany zabieg!

Na jaką zmianę w wyglądzie zdecydowała się Sandra Kubicka?

Marta Cieplak 23 kwietnia 2021 13:30
Sandra Kubicka co sobie zmieniła
Fot. sandrakubicka/Instagram

Sandra Kubicka to jedna z najbadziej znanych polskich modelek. Po latach mieszkania w Miami niedawno wróciła do Polski i kupiła duży dom pod Warszawą. Jest też niezwykle popularna na Instagramie – jej konto obserwuje już 600 tysięcy osób. Tam modelka pokazuje swoje prywatne życie i ciekawie relacje na Instatories, na którym opowiada sporo także o swoich problemach z wagą, walce o idealną sylwetkę i kompleksach. Jednym z nich były zęby modelki. Dlaczego? Okazuje się, że wiele osób nazywało ją króliczkiem przez to, że jej górne jedynki były sporo dłuższe od pozostałych zębów. W kampaniach zmieniano to nawet w photoshopie! Sandra Kubicka męczyła się z tym mankamentem przez wiele lat, ale w końcu znalazła specjalistów, którzy sprawili, że ma idealny, hollywoodzki uśmiech! Jak teraz wygląda modelka z nowymi zębami?

Zobacz także: „Zapuściłam się. Mam cellulit”, wyznaje Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka poprawiła zęby i teraz ma piękny uśmiech

„Wiem, że mój uśmiech przyczynił się do tego, że byłam non stop bookowana w świecie mody i zwiedzałam świat uśmiechając się do aparatu, ale  bardzo bardzo często słyszałam, że „ale masz słodki uśmiech jak króliczek” albo „ale masz malutkie ząbki jak mała dziewczynka”... (...) Było to to używane zdrobniale, nie zawsze w zły sposób, ale wiele razy wykorzystywane żeby mnie obrazić. Stało się to moim kompleksem” naipsała na Instatories i pokazała przy okazji zdjęcia, na których rzeczywiście jest to widoczne.

Sandra Kubicka o swoich zębach
Fot. sandrakubicka/Instagram

Sandra Kubicka wyglądała jak króliczek
Fot. sandrakubicka/Instagram

Sandra Kubicka przerobiona w photoshopie uśmiech
Fot. sandrakubicka/Instagram

Zobacz także: Sandra Kubicka o problemach z zajściem w ciążę: „Walczę z czasem”.

Dlatego Sandra Kubicka podjęła wiele prób walki o idealny uśmiech, choć się ich obawiała. 

Najpierw zaczęłam od od usuwania dziąseł, żeby mieć większe zęby, ale „króliki” dalej nie dawały mi spokoju... 

I tak już w Polsce trafiła do kliniki dentystycznej, w której ten mankament urody naprawiono za pomocą nakładek secret ortho, które nosiła przez 12 tygodni i bondingu, czyli mikroinwazyjnej odbudowy estetycznej zębów przy użyciu żywic kompozytowych. Dzięki temu Sandra Kubicka jest teraz przeszczęśliwa i nie może się nacieszyć nowym uśmiechem!

Sandra Kubicka u dentysty
Fot. sandrakubicka/Instagram

Teraz wygląda tak:

Nowy uśmiech jest zjawiskowy, a przy tym wygląda niezwykle naturalnie. Gdyby nie stare zdjęcia nikt by się nawet nie domyślił, że modelka miała kompleksy na punkcie swoich zębów.

Zobacz także: Sandra Kubicka pokazała nam zawartość swojej garderoby!

Fani są zachwyceni:

Zawsze Pieknie 😍 ale teraz Woooow 🔥🔥

Śliczny uśmiech 😍 ale czasami sobie wrócę do zdjęć króliczka, ok? 😭💔

Teraz jest pięknie, ✨bajdziej kobieco, ale tamten uśmiech był taki uroczy ☺️

A Wam jak się podoba? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.