jak dziś wygląda Piotr Schramm
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O tym się mówi

Znany prawnik Piotr Schramm szokuje wyglądem! 

Jak wygląda dziś były partner Edyty Górniak, Piotr Schramm?

Redakcja VIVA! 16 kwietnia 2021 11:30
jak dziś wygląda Piotr Schramm
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Piotr Schramm jest bardzo znanym adwokatem, absolwentem wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe przy Międzyuczelnianym Instytucie Wynalazczości i Ochrony Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego. Aktualnie Piotr Schramm jest partnerem w kancelarii GESSELL, gdzie kieruje działem procesowym oraz działem postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Szerszej opinii publicznej znany jest jednak nie tylko z wystąpień publicznych w telewizji jako ekspert, ale także ze związku z Edytą Górniak. 

Zobacz także: Edyta Górniak odnowiła relację z byłym partnerem? Przed laty tworzyli piękną parę!

Para spotykała się przez cztery lata! Niedawno Edyta Górniak poświęciła mu dość czuły wpis na Facebooku linkując przy okazji do filmu, na którym Piotr Schramm udziela wywiadu Maciejowi Wieczorkowi w ramach cyklu Expert w Bentleyu. Gdyby nie podpis, nikt nie uwierzyłby, że mężczyzna w samochodzie to właśnie Piotra Schramm. Jego metamorfoza jest szokująca!

Piotr Schramm szokuje długą brodą i włosami w stylu drwala

Piotr Schramm słynął zawsze ze swojego nienagannego wizerunku – nosił idealnie skrojone garnitury, krótko przycięte włosy i był perfekcyjnie ogolony. Teraz po tym obrazku nie ma już śladu! Adwokat zapuścił bowiem długą brodę i włosy, przez co jest absolutnie nierozpoznawalny! Tylko zobaczcie:

Piotr Schramm metaorfoza 2021
Fot. YouTube/Maciej Wieczorek

Naszym zdaniem wygląda bardzo interesująco i uważamy, że zmiana jest bardzo ciekawa! Pytanie tylko dlaczego zdecydował się na tak radykalną odmianę? Tego niestety pewnie nigdy się nie dowiemy...

Piotr Schramm w brodzie
Fot. YouTube/Maciej Wieczorek

Ale polecamy posłuchać wywiadu o pandemii, o tym, jak wiele w tym czasie się zmieniło i czy lokale gastronomiczne mogą bać się kar za otwieranie restauracji mimo zakazu! Można się z niego naprawdę bardzo dużo dowiedzieć.

Co Edyta Górniak mówi o swoim byłym partnerze, Piotrze Schrammie?

Edyta Górniak, publikując ten wpis na Facebooku po pierwszy raz od dawna wypowiedziała się na temat Piotra Schramma i zrobiła w to wyjątkowo miłym, wręcz czułym tonie! Jak go wspomina?

To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który mnie nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek. Prawdziwy. Piekielnie inteligentny. Wnikliwie analityczny. Jeden z tych, którzy bronią wizerunku Faceta z klasą podtrzymując wiarę w prawdziwych Mężczyzn, napisała.

Zobacz także: były mąż Edyty Górniak nie ma kontaktu z synem Allanem, mimo, że jest już na wolności.

To bardzo miły gest z jej strony. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…