Agata Młynarska, VIVA! 24/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST
O tym się mówi!

Agata Młynarska zaszalała u fryzjera! Co za metamorfoza!

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Aleksandra Frankowska 10 marca 2021 13:27
Agata Młynarska, VIVA! 24/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Agata Młynarska jakiś czas temu przeprowadziła się wraz z mężem do Hiszpanii. Para miała tam dom, w którym spędzała wakacje, jednak sytuacja związana z pandemią koronawirusa sprawiła, że oboje postanowili zmienić środowisko. Młynarska bardzo aktywnie pokazuje swoje nowe życie na Instagramie, a teraz pochwaliła się nową fryzurą, którą zafundował jej hiszpański fryzjer! Zmiana jest kolosalna!

Agata Młynarska nie mieszka już w Polsce

Dziennikarka jesienią 2020 wyjechała z mężem do swojego domu w Hiszpanii na krótkie wakacje. Tak im się spodobało, że postanowili zostać na dłużej, bezterminowo. Na jej Instagramie możemy podziwiać wnętrza pięknego domu oraz psa, którego Agata Młynarska przygarnęła z tamtejszego schroniska. Jak widać, udało jej się doskonale zadomowić w nowym kraju i czuje się tam fantastycznie.

Agata Młynarska zmieniła fryzurę

Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie zszokowało fanów! Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał. Agata Młynarska pokazała fotografię z salonu fryzjerskiego, gdzie zdecydowała się odświeżyć swój charakterystyczny blond kolor. Zaskoczeniem dla fanów okazała się jednak burza loków. W takim wydaniu prezenterki jeszcze nie widzieliśmy – zazwyczaj towarzyszą jej lekkie fale lub proste włosy.

Hiszpański fryzjer się wykazał! Blond jest tu bardzo rzadkim kolorem. Więc, żeby wytłumaczyć, jak mniej więcej ma być, pokazałam swoje zdjęcia i już wiedziałam, że to nie był dobry pomysł... Bernardo, uroczy, mówiący biegle 5 językami, dał z siebie wszystko, włącznie ze "ścianką"! Lok musiał być! Przyjęłam z entuzjazmem nowy look i lok! I umówiłam się na kolejne spotkanie. Odwiedziny u Bernardo, to coś więcej niż przygoda fryzjerska, to salon towarzyski z niepowtarzalną atmosferą. Przyznam szczerze, że w wersji Jadwiga Smosarska (dla młodszych - znana aktorka z dawnych czasów) jeszcze nie miałam okazji wam się pokazać - napisała Młynarska pod zdjęciem z nową fryzurą.

Jak Wam się podoba dziennikarka w zupełnie nowym wydaniu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…