Dom Agaty Młynarskiej w Hiszpanii
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Agata Młynarska pokazała wnętrza swojego domu w Hiszpanii!

Prezenterka na dobre wyprowadziła się do słonecznego kraju!

Aleksandra Frankowska 8 lutego 2021 18:27
Dom Agaty Młynarskiej w Hiszpanii
Fot. Instagram

Agata Młynarska całkowicie zmieniła swoje życie i kilka miesięcy temu przeprowadziła się do Hiszpanii wraz z mężem. Para zamieszkała w przepięknym domu, który kupili wspólnie w 2019 roku. W Alicante zadomowili się już na dobre i to właśnie tam spędzili całą pandemię koronawirusa. Na swoim Instagramie dziennikarka prezentuje piękne zdjęcia, gdzie da się zobaczyć wnętrza jej hiszpańskiego domu. Wygląda imponująco!

Agata Młynarska przeprowadziła się do Hiszpanii

W 2020 roku, a dokładniej w październiku, Agata Młynarska postanowiła wraz z mężem wyjechać na 2-tygodniowy urlop do swojego domu w Hiszpanii. Spodobało jej się tam na tyle, że nie tęskniąc za Polską postanowiła zostać na dłużej o czym poinformowała swoich fanów w jednym z postów na Instagramie.

Agata Młynarska pokazała wnętrza domu w Hiszpanii

Przepiękny dom dziennikarki położony jest w nadmorskiej miejscowości Alicante. Urządzony został w bardzo tradycyjnym klimacie. Gustowne dodatki, mnóstwo drewna i jasne wnętrza sprawiają, że wygląda on bardzo śródziemnomorsko.

Prócz praktycznych mebli i dodatków, w domu znajduje się nawet kominek na chłodniejsze wieczory. Chociaż wydawałoby się, że w Hiszpanii jest ciepło, to ostatnie opady śniegu pokazały, że nie zawsze. Jak Wam się podobają wnętrza domu dziennikarki? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?