Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska: „Ich miłość nas uskrzydla, daje poczucie sensu i spełnienia”

Dziennikarka pokazała zdjęcia dzieci

Olga Figaszewska 17 lutego 2021 06:57
Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska jest nie tylko doświadczoną dziennikarką, spełnioną kobietą, ale przede wszystkim kochającą i dumną mamą! Dzieci gwiazdy już dawno wyfrunęły z rodzinnego gniazda, ale Agatę Młynarską wciąż łączy z nimi wyjątkowa więź. Spędzają wspólnie czas, dzielą się radościami i smutkami. Z okazji Walentynek, dziennikarka opublikowała w sieci zdjęcia swoich pociech wraz z ich drugimi połówkami!

Agata Młynarska pokazała zdjęcie dzieci

Z okazji Walentynek, Agata Młynarska zamieściła na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z mężem, Przemysławem Schmidtem. Następnie podzieliła się z fanami fotografiami dzieci i ich drugich połówek. W kadrze widzimy synów Agaty Młynarskiej - Tadeusza i Stanisława, a także adoptowaną córkę Sylwię.

Dziennikarka opatrzyła post poruszającym opisem. ,,Moje zakochane dzieci. Ich miłość nas uskrzydla, daje poczucie sensu i spełnienia. Są w tej miłości piękni i prawdziwi. Niech rozkwitają i lecą ku gwiazdom. A u nas zawsze mogą się przytulić, pośmiać, popłakać, pomilczeć. Niech święty Walenty ich prowadzi przez życie pełne miłości❤️Jestem z Was dumna, kochani!!! ❤️❤️❤️# dzieci #młodość #piękniimłodzi #miłość #szczęście #walentynki #staśiasia #tadzioisylwia #sylwiaikuba", wyznała.

Wpis Agaty Młynarskiej wywołał prawdziwe poruszenie wśród jej fanów.

„Pięknie ,tak po matczynemu ,wzruszają mnie Twoje wpisy ,Agato - prostych radości życzę ”, „Nie ma nic bardziej co nam powoduje uśmiech na twarzy, jak szczęście swoich dzieci ❤️❤️❤️oby te szczęście i uśmiech nigdy ich nie opuściło 😊❤️❤️❤️”, „Pani miłość do dzieci to czysta poezja dla duszy ”, czytamy w komentarzach.

Agata Młynarska jest dumna ze swoich pociech. „My się po prostu bardzo kochamy i tęsknimy za sobą”, mówiła w jednym z naszych wywiadów. Jaką jest mamą? Synowie gwiazdy w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!, mówili o niej w poruszających słowach.

„Wspaniałą. Jeżeli kiedyś wydawało mi się, że chciałbym mieć inną mamę, popełniałem błąd”, mówił Stanisław. A Tadeusz dodawał: „A ja zawsze uważałem, że mam supermamę. I nigdy nie miałem do niej żadnych pretensji, nawet wtedy, gdy rozstała się z tatą”.

Nie ukrywają, że ich życie rodzinne jest ciekawe i ma mnóstwo zakrętów. Jednak bywają w nim okresy, kiedy się wzajemnie ubezpieczają i zapewniają bezpieczeństwo.

Agata Młynarska z synami: Tadeuszem i Stanisławem w sesji VIVY!, 2019 rok: 

Agata Młynarska z synami, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Dziennikarka ze z pierwszego małżeństwa z Leszkiem Kieniewiczem doczekała się dwóch synów - Tadeusza Kieniewicza, który związał swoją przyszłość z reżyserią, Stanisława Kieniewicza, który zajął się sportową pasją i jest instruktorem wspinaczki, a także dwóch adoptowanych córek Sylwii i Alicji. Sylwia Mor kilka lat temu wyszła za mąż, a niedawno została szczęśliwą mamą. 

„Na moich oczach stała się piękną, dojrzała kobietą. Tego dnia poczułam wyjątkową kobiecą solidarność. Wchodzi przecież w świat, który jest dla nas, kobiet, bardzo trudny. I wymagający odegrania wielu ról. A ja już nie zawsze będę mogła jej tak pomóc jak wtedy, kiedy była malutka. Sylwia długo i cierpliwie czekała ze swoją decyzją o zamążpójściu, wszystko skrupulatnie przygotowała, a ja bardzo chciałam, żeby to był dla niej dzień szczęśliwy, który będzie pamiętać do końca życia", wspominała Agata Młynarska w wywiadzie dla VIVY! z 2017 roku. 

Agata Młynarska i Sylwia Mor w sesji VIVY!, 2017 rok:

Sylwia Mor, Agata Młynarska, VIVA listopad 2017, main topic
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTISTS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.