TYLKO NA VIVA.PL

Agata Młynarska o mężu: „My wzajemnie lubimy swoją pracę”

Co jeszcze zdradziła dziennikarka na czacie VIVY!?

Redakcja VIVA! 3 maja 2020 17:15

Agata Młynarska to kolejna gwiazda, która wzięła udział w naszej akcji #VIVAzostańwdomu! Połączyła się z nami na Instagramie, zdradzając, w jaki sposób spędza kwarantannę. Podczas rozmowy z Katarzyną Sielicką ujawniła też, jak wiele ją łączy z ukochanym mężem.

Agata Młynarska czat VIVY!

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt świętowali niedawno 6. rocznicę ślubu – pobrali się 22 marca 2014 roku. Zdecydowali się na skromną uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego. Towarzyszyły im jedynie świadkowe, czyli Joanna Kurowska i Henryka Krzywonos-Strycharska.

Dziennikarka otwarcie przyznaje, że mąż jest jej największym wsparciem. Jak się okazuje, nie tylko w sprawach prywatnych, ale i zawodowych. „My wzajemnie lubimy swoją pracę. Ja lubię patrzeć, jak Przemek pracuje, jak się przygotowuje do różnych zajęć”, powiedziała na czacie VIVY!. „Te teksty, które czyta, są fascynujące – bardzo lubię sobie w to zerknąć, pogadać z nim o tym. Przemek bardzo lubi rozmawiać ze mną o mojej pracy, jest bardzo aktywnie w niej obecny, dużo fajnych rzeczy mi podrzuca”, dodała.

Przyznała też, że jest dumna z męża i z tego, czym teraz się zajmuje. A przy okazji zdradziła, że Przemysław Schmidt ma wyjątkowy talent! Jaki? Dowiecie się z naszego wideo! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.