TYLKO NA VIVA.PL

Agata Młynarska o mężu: „My wzajemnie lubimy swoją pracę”

Co jeszcze zdradziła dziennikarka na czacie VIVY!?

Redakcja VIVA! 3 maja 2020 17:15

Agata Młynarska to kolejna gwiazda, która wzięła udział w naszej akcji #VIVAzostańwdomu! Połączyła się z nami na Instagramie, zdradzając, w jaki sposób spędza kwarantannę. Podczas rozmowy z Katarzyną Sielicką ujawniła też, jak wiele ją łączy z ukochanym mężem.

Agata Młynarska czat VIVY!

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt świętowali niedawno 6. rocznicę ślubu – pobrali się 22 marca 2014 roku. Zdecydowali się na skromną uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego. Towarzyszyły im jedynie świadkowe, czyli Joanna Kurowska i Henryka Krzywonos-Strycharska.

Dziennikarka otwarcie przyznaje, że mąż jest jej największym wsparciem. Jak się okazuje, nie tylko w sprawach prywatnych, ale i zawodowych. „My wzajemnie lubimy swoją pracę. Ja lubię patrzeć, jak Przemek pracuje, jak się przygotowuje do różnych zajęć”, powiedziała na czacie VIVY!. „Te teksty, które czyta, są fascynujące – bardzo lubię sobie w to zerknąć, pogadać z nim o tym. Przemek bardzo lubi rozmawiać ze mną o mojej pracy, jest bardzo aktywnie w niej obecny, dużo fajnych rzeczy mi podrzuca”, dodała.

Przyznała też, że jest dumna z męża i z tego, czym teraz się zajmuje. A przy okazji zdradziła, że Przemysław Schmidt ma wyjątkowy talent! Jaki? Dowiecie się z naszego wideo! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.