Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Pół roku temu Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski! Tak wygląda jej dom w Hiszpanii

Dziennikarka zdecydowała się na adopcję. Czy wróci jeszcze do kraju?

Rafał Kowalski 10 marca 2021 06:57
Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Robert Gawliński, Agnieszka Włodarczyk, Kinga Rusin… Lista gwiazd, która postanowiła wyjechać z Polski przynajmniej na kilka miesięcy jest znacznie dłuższa. Do gwiazd szukających spokoju, ciepła i pięknych widoków około pół roku temu dołączyła Agata Młynarska. Choć na początku w uroczej Hiszpanii miała zostać jedynie dwa tygodnie… Jak mieszka?

Czy Agata Młynarska wróci do Polski? Teraz mieszka w Alicante

Czas pandemii był dla ulubienicy widzów podwójnie trudny. Po pierwsze, ze względu na swoje schorzenia, Agata Młynarska szczególnie musi unikać zarażenia SARS-CoV-2. Po drugie przez pierwsze miesiące izolacji gwiazda odczuwała ogromną tęsknotę. Jej mąż Przemysław kończył bowiem zagraniczne studia i zakochani nie widzieli się wiele tygodni.

Wszystko zmieniło się w październiku zeszłego roku, kiedy to 55-latka poleciała do Hiszpanii odwiedzić ukochanego. Prezenterka miała zostać na południu Europy dwa tygodnie. Okazało się jednak, że pani Agacie bardzo spodobało się obok słonecznego Alicante. Małżonkowie zamieszkali tam więc w jednym z pięknych domów. Urządzili go po swojemu i właśnie mija pół roku, odkąd ulubienica publiczności wiedzie sielską i godną pozazdroszczenia codzienność w Hiszpanii.

„Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu?”, tak pisała gwiazda w sieci o swojej przeprowadzce kilka tygodni temu.

Czy to wyprowadzka na stałe? Ani Agata, ani pan Przemysław nigdy nie odpowiedzieli jednoznacznie na to pytanie. W czasie pandemii nic nie trzyma małżonków w Polsce, ponieważ dziennikarka pracuje zdalnie.

Para wzięła też na siebie dużą odpowiedzialność i adoptowała ze schroniska psa. Decyzja została podjęta po tym, jak Agata Młynarska i jej mąż pojechali na spacer do schroniska. „Przyjechaliśmy, żeby go wyprowadzić na spacer, bo Podenco nie mogą być w klatce. Po powrocie nie byliśmy w stanie zapomnieć jego wzroku. Pani zaproponowała adopcję. Rozpoczęliśmy procedurę, sprawdzanie, telefony do Warszawy, rozważania, zagotowała się gorąca linia i już po chwili jechał z nami Sabio. W schronisku był Zeusem ale nie reagował na to imię. Pani powiedziała, żeby wymyślić mu inne. Pomyślałam - Sabio! - po hiszpańsku znaczy mądry. I taki jest. Mądry i szalenie czujny. Wdzięczny i szczęśliwy”, wytłumaczyła w sieci prezenterka.

Dom Agaty Młynarskiej w Hiszpanii

Jak mieszka gwiazda telewizji? Stonowane kolory, pamiątkowe dekoracje i proste drewniane meble. To przepis na wnętrze, które nie narzuca się wielością tekstur i kolorów, w którym można odpocząć i odzyskać równowagę.

Podoba się Wam hiszpański dom Agaty Młynarskiej? Zobaczcie zdjęcia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?