Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Pół roku temu Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski! Tak wygląda jej dom w Hiszpanii

Dziennikarka zdecydowała się na adopcję. Czy wróci jeszcze do kraju?

Rafał Kowalski 10 marca 2021 06:57
Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Robert Gawliński, Agnieszka Włodarczyk, Kinga Rusin… Lista gwiazd, która postanowiła wyjechać z Polski przynajmniej na kilka miesięcy jest znacznie dłuższa. Do gwiazd szukających spokoju, ciepła i pięknych widoków około pół roku temu dołączyła Agata Młynarska. Choć na początku w uroczej Hiszpanii miała zostać jedynie dwa tygodnie… Jak mieszka?

Czy Agata Młynarska wróci do Polski? Teraz mieszka w Alicante

Czas pandemii był dla ulubienicy widzów podwójnie trudny. Po pierwsze, ze względu na swoje schorzenia, Agata Młynarska szczególnie musi unikać zarażenia SARS-CoV-2. Po drugie przez pierwsze miesiące izolacji gwiazda odczuwała ogromną tęsknotę. Jej mąż Przemysław kończył bowiem zagraniczne studia i zakochani nie widzieli się wiele tygodni.

Wszystko zmieniło się w październiku zeszłego roku, kiedy to 55-latka poleciała do Hiszpanii odwiedzić ukochanego. Prezenterka miała zostać na południu Europy dwa tygodnie. Okazało się jednak, że pani Agacie bardzo spodobało się obok słonecznego Alicante. Małżonkowie zamieszkali tam więc w jednym z pięknych domów. Urządzili go po swojemu i właśnie mija pół roku, odkąd ulubienica publiczności wiedzie sielską i godną pozazdroszczenia codzienność w Hiszpanii.

„Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu?”, tak pisała gwiazda w sieci o swojej przeprowadzce kilka tygodni temu.

Czy to wyprowadzka na stałe? Ani Agata, ani pan Przemysław nigdy nie odpowiedzieli jednoznacznie na to pytanie. W czasie pandemii nic nie trzyma małżonków w Polsce, ponieważ dziennikarka pracuje zdalnie.

Para wzięła też na siebie dużą odpowiedzialność i adoptowała ze schroniska psa. Decyzja została podjęta po tym, jak Agata Młynarska i jej mąż pojechali na spacer do schroniska. „Przyjechaliśmy, żeby go wyprowadzić na spacer, bo Podenco nie mogą być w klatce. Po powrocie nie byliśmy w stanie zapomnieć jego wzroku. Pani zaproponowała adopcję. Rozpoczęliśmy procedurę, sprawdzanie, telefony do Warszawy, rozważania, zagotowała się gorąca linia i już po chwili jechał z nami Sabio. W schronisku był Zeusem ale nie reagował na to imię. Pani powiedziała, żeby wymyślić mu inne. Pomyślałam - Sabio! - po hiszpańsku znaczy mądry. I taki jest. Mądry i szalenie czujny. Wdzięczny i szczęśliwy”, wytłumaczyła w sieci prezenterka.

Dom Agaty Młynarskiej w Hiszpanii

Jak mieszka gwiazda telewizji? Stonowane kolory, pamiątkowe dekoracje i proste drewniane meble. To przepis na wnętrze, które nie narzuca się wielością tekstur i kolorów, w którym można odpocząć i odzyskać równowagę.

Podoba się Wam hiszpański dom Agaty Młynarskiej? Zobaczcie zdjęcia. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.