syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Brak kontaktu z dziećmi, nowa partnerka. Tak dziś żyje Dariusz Krupa

Jego syn nie chce już nosić nazwiska ojca. Co robi obecnie muzyk?

Aleksandra Andrzejak 13 września 2022 12:06
syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa od ponad dwóch lat jest na wolności. Ponoć bardzo tęskni za dziećmi, ale mimo tego nie ma z nimi kontaktu. Allan Krupa również nie chce budować z ojcem relacji. Dlaczego? Tak dziś wygląda życie mężczyzny, który przed laty spowodował śmiertelny wypadek...

Były mąż Edyty Górniak: dlaczego trafił do więzienia?

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa, w lipcu 2014 r. spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Na warszawskim Ursynowie z niedozwoloną prędkością wjechał na przejście dla pieszych i potrącił 63-latkę. Kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Przy muzyku znaleziono kokainę, jednak nie było dowodów, aby był pod jej wpływem w momencie spowodowania wypadku. 

Dariusz Krupa został w 2017 roku skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat pozbawienia wolności oraz 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów, jednak za dobre sprawowanie przedterminowo zwolniono go z więzienia w połowie 2020 r. Jak dziś wygląda życie 46-latka?

dariusz krupa nie ma kontaktu z synem
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, 2015

Co dziś robi były mąż Edyty Górniak? Nie utrzymuje kontaktu z dziećmi

Od momentu wyjścia z więzienia niewiele mówi się o Dariuszu Krupie. Serwis Pomponik wiosną 2021 roku ustalił, że choć muzyk tęskni za swoimi dziećmi, nie utrzymuje z nimi żadnego kontaktu. Poza 18-letnim synem Allanem z małżeństwa z Edytą Górniak, ma on także córkę Leę ze związku z modelką Izabelą Adamczyk, którą poślubił jeszcze w trakcie odbywania kary w areszcie. Para już od dawna nie jest razem.

„Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię”, wyjawił informator portalu Pomponik. 

„Allan pogodził się już z tym, że nie ma kontaktu z ojcem, że zapadł się pod ziemię. To mądry chłopak” - dodał informator. Dariusz nie odezwał się do swojego syna nawet w dniu jego 17. urodzin. Allan spędził jubileusz w towarzystwie mamy, która podarowała mu profesjonalny mikrofon oraz kurs na prawo jazdy. Rok wcześniej chłopak złożył mamie życzenia na Dzień Ojca - dając tym samym dosadny wyraz temu, że całkowicie zastąpiła mu drugiego rodzica i nie ubolewa z powodu jego nieobecności. „„Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał” - wyznał natomiast w wywiadzie z portalem „Co za tydzień" w 2022 roku.

Mimo tych informacji, Edyta Górniak stwierdziła, że potrafiłaby wybaczyć byłemu mężowi. „Ja dzisiaj nie mam w sobie, tak naprawdę, napięcia ani gniewu wobec nikogo na świecie. Jakby tutaj stanął tata Allana, zrobiłabym tak samo (wyciągnęła rękę na zgodę – dop. red.)”, zadeklarowała w rozmowie z dziennikarzem „Super expressu”.

Czytaj także: Jaka jest tajemnica pierwszego małżeństwa Agnieszki Chylińskiej? Trwało zaledwie 16 miesięcy

dariusz krupa nie ma kontaktu z dziecmi
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak, Allan Krupa, 2018

Dariusz Krupa jest zakochany. Kim jest jego nowa wybranka?

Wedle ubiegłorocznych doniesień mężczyzna miał układać sobie życie na nowo u boku pięknej, niemal 20 lat młodszej szatynki. Wykonano wówczas zdjęcia, na których oboje radośnie oddają się przyjemnościom, w tym jeździe na hulajnodze elektrycznej po ulicach stolicy. Para oglądała również mieszkanie do wynajęcia w luksusowym apartamentowcu na warszawskim Wilanowie.

„Cena wynajmu 120-metrowego apartamentu z trzema sypialniami i salonem to koszt 12 tysięcy złotych miesięcznie, ale dla Darka nie stanowi to żadnego problemu”, zdradzało jakiś czas temu źródło portalu Pudelek.   

Sprawdź również: Marcin Hakiel dodał kolejne zdjęcie z nową partnerką. Pod fotografią możemy przeczytać wymowny opis

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…