syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Brak kontaktu z dziećmi, nowa partnerka... Co dziś robi Dariusz Krupa?

Muzyk i jego ukochana zdecydowali się na powiększenie rodziny

Aleksandra Andrzejak 28 stycznia 2023 11:06
syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa od ponad dwóch lat jest na wolności. Ponoć bardzo tęskni za dziećmi, ale mimo tego nie ma z nimi kontaktu. Allan Krupa również nie chce budować z ojcem relacji. Dlaczego? Tak dziś wygląda życie mężczyzny, który przed laty spowodował śmiertelny wypadek...

Były mąż Edyty Górniak: dlaczego trafił do więzienia?

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa, w lipcu 2014 r. spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Na warszawskim Ursynowie z niedozwoloną prędkością wjechał na przejście dla pieszych i potrącił 63-latkę. Kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Przy muzyku znaleziono kokainę, jednak nie było dowodów, aby był pod jej wpływem w momencie spowodowania wypadku. 

Dariusz Krupa został w 2017 roku skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat pozbawienia wolności oraz 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów, jednak za dobre sprawowanie przedterminowo zwolniono go z więzienia w połowie 2020 r. Jak dziś wygląda życie 47-latka?

CZYTAJ TAKŻE: Ten związek wspominany jest do dziś. Historia miłości Edyty Górniak i Dariusza Kordka

dariusz krupa nie ma kontaktu z synem
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, 2015

Co dziś robi były mąż Edyty Górniak? Nie utrzymuje kontaktu z dziećmi

Od momentu wyjścia z więzienia niewiele mówi się o Dariuszu Krupie. Serwis Pomponik wiosną 2021 roku ustalił, że choć muzyk tęskni za swoimi dziećmi, nie utrzymuje z nimi żadnego kontaktu. Poza 18-letnim synem Allanem z małżeństwa z Edytą Górniak ma on także córkę Leę ze związku z modelką Izabelą Adamczyk, którą poślubił jeszcze w trakcie odbywania kary w areszcie. Para już od dawna nie jest razem.

„Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię”, wyjawił informator portalu Pomponik. 

ZOBACZ TAKŻE: Trudne dzieciństwo Waldemara Obłozy... Po śmierci mamy aktor trafił do domu dziecka

„Allan pogodził się już z tym, że nie ma kontaktu z ojcem, że zapadł się pod ziemię. To mądry chłopak” - dodał informator. Dariusz nie odezwał się do swojego syna nawet w dniu jego 17. urodzin. Allan spędził jubileusz w towarzystwie mamy, która podarowała mu profesjonalny mikrofon oraz kurs na prawo jazdy. Rok wcześniej chłopak złożył mamie życzenia na Dzień Ojca — dając tym samym dosadny wyraz temu, że całkowicie zastąpiła mu drugiego rodzica i nie ubolewa z powodu jego nieobecności. „Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał” - wyznał natomiast w wywiadzie z portalem „Co za tydzień" w 2022 roku.

Mimo tych informacji Edyta Górniak stwierdziła, że potrafiłaby wybaczyć byłemu mężowi. „Ja dzisiaj nie mam w sobie, tak naprawdę, napięcia ani gniewu wobec nikogo na świecie. Jakby tutaj stanął tata Allana, zrobiłabym tak samo (wyciągnęła rękę na zgodę – dop. red.)”, zadeklarowała w rozmowie z dziennikarzem „Super expressu”.

dariusz krupa nie ma kontaktu z dziecmi
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak, Allan Krupa, 2018

Dariusz Krupa jest zakochany. Kim jest jego nowa wybranka?

Odkąd wyszedł na wolność, były mąż Edyty Górniak robił wszystko, aby ułożyć sobie życie na nowo. Szczęścia zaznał u boku pięknej, niemal 20 lat młodszej szatynki. Wówczas media obiegły zdjęcia, na których oboje spędzali razem czas. Para oglądała również mieszkanie do wynajęcia w luksusowym apartamentowcu na warszawskim Wilanowie. „Cena wynajmu 120-metrowego apartamentu z trzema sypialniami i salonem to koszt 12 tysięcy złotych miesięcznie, ale dla Darka nie stanowi to żadnego problemu”, zdradzało jakiś czas temu źródło portalu Pudelek

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Katarzyna Chrzanowska i Bogusław Linda mieli romans. Na drodze do ślubu stanął im Paryż

W ubiegłym roku tygodnik „Życie na gorąco" doniósł z kolei, że ukochana muzyka spodziewa się dziecka. Dariusz Krupa miał zostać ojcem po raz trzeci. Wyrażano nadzieję, że nowe okoliczności pomogą mu ponownie nawiązać relacje z pierworodnym. „Nikt nawet nie przypuszczał, że po wyjściu z więzienia nie znajdzie w sobie determinacji, by odzyskać więź z synem. Wkrótce będzie miał ku temu kolejny ważny powód — jego partnerka spodziewa się dziecka, a Allan znów zostanie starszym bratem", opisywał tabloid.  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.