syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Były mąż Edyty Górniak nie ma kontaktu z synem Allanem, mimo że jest już na wolności

Co się stało z Dariuszem Krupą?

Aleksandra Andrzejak 31 marca 2021 16:54
syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa od roku jest na wolności. Bardzo tęskni za dziećmi, ale mimo to nie ma z nimi kontaktu. Dlaczego?

Były mąż Edyty Górniak: dlaczego trafił do więzienia?

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa, w lipcu 2014 r. spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Z niedozwoloną prędkością na przejście dla pieszych i potrącił 63-latkę. Kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Przy Dariuszu znaleziono kokainę, jednak nie było dowodów, aby był pod jej wpływem w momencie spowodowania wypadku. 

Dariusz Krupa został skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat pozbawienia wolności oraz 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów, jednak za dobre sprawowanie przedterminowo zwolniono go z więzienia w połowie 2020 r

dariusz krupa nie ma kontaktu z synem
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, 2015

Co dziś robi były mąż Edyty Górniak?

Od momentu wyjścia z więzienia niewiele mówi się o Dariuszu Krupie. Serwis Pomponik ustalił, że choć muzyk tęskni za swoimi dziećmi, nie utrzymuje z nimi żadnego kontaktu. Poza 17-letnim synem Allanem z małżeństwa z Edytą Górniak, ma on także córkę Leę ze związku z modelką Izabelą Adamczyk, którą poślubił jeszcze w trakcie odbywania kary w areszcie. Obecnie para jest w trakcie rozwodu.

„Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię” - wyjawił informator portalu Pomponik.

dariusz krupa nie ma kontaktu z dziecmi
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak, Allan Krupa, 2018

„Allan pogodził się już z tym, że nie ma kontaktu z ojcem, że zapadł się pod ziemię. To mądry chłopak” - dodał informator. Dariusz nie odezwał się do swojego syna nawet w dniu jego niedawnych urodzin. Spędził jubileusz w towarzystwie mamy, która podarowała mu profesjonalny mikrofon oraz kurs na prawo jazdy. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.