syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Brak kontaktu z dziećmi, nowa partnerka. Tak dziś żyje Dariusz Krupa

Jego syn nie chce już nosić nazwiska ojca. Co robi obecnie muzyk?

Aleksandra Andrzejak 1 września 2021 14:44
syn edyty gorniak nie ma kontaktu z ojcem
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa od ponad roku jest na wolności. Ponoć bardzo tęskni za dziećmi, ale mimo tego nie ma z nimi kontaktu. Dlaczego? Jak dziś wygląda jego życie? Już nie jest samotny, zaś jego partnerka jest od niego młodsza aż o... 20 lat!

Były mąż Edyty Górniak: dlaczego trafił do więzienia?

Były mąż Edyty Górniak - Dariusz Krupa, w lipcu 2014 r. spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Na warszawskim Ursynowie z niedozwoloną prędkością wjechał na przejście dla pieszych i potrącił 63-latkę. Kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Przy muzyku znaleziono kokainę, jednak nie było dowodów, aby był pod jej wpływem w momencie spowodowania wypadku. 

Dariusz Krupa został w 2017 roku skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat pozbawienia wolności oraz 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów, jednak za dobre sprawowanie przedterminowo zwolniono go z więzienia w połowie 2020 r. Jak dziś wygląda życie 45-latka?

Czytaj także: Allan Krupa nie chce już nosić nazwiska ojca? Nastolatek podjął poważne kroki

dariusz krupa nie ma kontaktu z synem
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, 2015

Co dziś robi były mąż Edyty Górniak? Nie utrzymuje kontaktu z dziećmi

Od momentu wyjścia z więzienia niewiele mówi się o Dariuszu Krupie. Serwis Pomponik wiosną tego roku ustalił, że choć muzyk tęskni za swoimi dziećmi, nie utrzymuje z nimi żadnego kontaktu. Poza 17-letnim synem Allanem z małżeństwa z Edytą Górniak, ma on także córkę Leę ze związku z modelką Izabelą Adamczyk, którą poślubił jeszcze w trakcie odbywania kary w areszcie. Obecnie para jest w trakcie rozwodu.

„Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię”, wyjawił informator portalu Pomponik. 

„Allan pogodził się już z tym, że nie ma kontaktu z ojcem, że zapadł się pod ziemię. To mądry chłopak” - dodał informator. Dariusz nie odezwał się do swojego syna nawet w dniu jego urodzin. Spędził jubileusz w towarzystwie mamy, która podarowała mu profesjonalny mikrofon oraz kurs na prawo jazdy. Mimo tych informacji, Edyta Górniak stwierdziła, że potrafiłaby wybaczyć byłemu mężowi. „Ja dzisiaj nie mam w sobie, tak naprawdę, napięcia ani gniewu wobec nikogo na świecie. Jakby tutaj stanął tata Allana, zrobiłabym tak samo (wyciągnęła rękę na zgodę – dop. red.)”, zadeklarowała w rozmowie z dziennikarzem „Super expressu”.

W ostatnim czasie mężczyzna zaczął układać sobie życie na nowo i... nie jest samotny!

Czytaj także: Diwa i skromny gitarzysta... Związek Dariusza Krupy i Edyty Górniak skrywał wiele tajemnic

dariusz krupa nie ma kontaktu z dziecmi
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak, Allan Krupa, 2018

Dariusz Krupa jest zakochany. Kim jest jego nowa wybranka?

Mężczyzna mieszka w jednej z podwarszawskich miejscowości. Jak wynika ze zdjęć publikowanych w mediach, nie jest samotny. Układa sobie życie na nowo u boku pięknej szatynki. Jest od niego ponoć młodsza o niemal 20 lat. Jakiś czas temu wykonano zdjęcia, na których oboje radośnie oddają się przyjemnościom, w tym jeździe na hulajnodze elektrycznej po ulicach stolicy. Para oglądała również mieszkanie do wynajęcia w luksusowym apartamentowcu na warszawskim Wilanowie.

„Cena wynajmu 120-metrowego apartamentu z trzema sypialniami i salonem to koszt 12 tysięcy złotych miesięcznie, ale dla Darka nie stanowi to żadnego problemu”, zdradziło źródło portalu Pudelek.

Z kolei z innych fotografii, wykonanych w maju tego roku wynika, że chętnie korzysta również z innych uroków życia, takich jak imprezy w towarzystwie znajomych... La dolce vita!   

Czytaj także: Jednym zdaniem Edyta Górniak ujawniła prawdę o relacjach syna z Dariuszem Krupą!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.