Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak z okazji 17. urodzin syna podarowała mu wyjątkowy prezent. „Kompletnie się nie spodziewał”

Dobry pomysł?

Rafał Kowalski 29 marca 2021 14:50
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dwa dni temu, 27 marca, Allan Krupa miał dzień pełen niespodzianek. Z okazji 17. urodzin mama nastolatka złożyła mu w sieci życzenia a także podarowała niezwykły prezent. Do tej pory był on tajemnicą. Jedna z redakcji dowiedziała się jednak, z czego ogromnie ucieszył się syn Edyty Górniak.

Allan Krupa zrobi prawo jazdy. Kurs dostał od mamy

Kilka miesięcy temu na oczach całej Polski Edyta Górniak zdecydowała się przejść kurs na prawo jazdy kategorii B. Okazuje się, że mama 17-letniego już Allan Krupy przełamała nie tylko strach o siebie, ale i o syna. Jubilat otrzymał od piosenkarki lekcje jazdy, które i jemu pozwolą niedługo zostać kierowcą. „Allan kompletnie się tego nie spodziewał. Gdy usłyszał, że z okazji urodzin mama sprezentowała mu kurs prawa jazdy, aż podskoczył z radości. To było jego największe marzenie, a teraz będzie mógł je spełnić”, twierdzi informator Faktu.

Jak przekazuje redakcja nastolatek otrzymał też drugi – równie kosztowany i znaczący - podarek. „Edyta kupiła mu też nowoczesny mikrofon, dzięki któremu będzie pracować w studio. Chce, by mógł rozwijać swoje umiejętności na najlepszym sprzęcie”, tłumaczy źródło Faktu. Prezent ten to kolejny strzał w 10. Allan Krupa pokazywał bowiem niedawno na Instagramie fotografię wykonaną w studiu muzycznym. Obiecywał wtedy, że szykuję pewną artystyczną niespodziankę. Czekamy na nią!

Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Życzenia urodzinowe Edyty Górniak dla syna. Nowe zdjęcie Allana Krupy

Przypomnijmy, że w dniu urodzin syna, dumna Edyta Górniak zamieściła w sieci obszerny wpis z życzeniami. „Nie wiem kiedy, nie wiem jak, minęło 17 lat. Pamiętam każdy dzień Twojego życia Synek. Twój pierwszy płacz, zachrypnięty, jakbyś prześpiewał koncert rockowy. Ty dziś wiesz i rozumiesz o wiele więcej, niż ja w twoim wieku. Jestem dumna z twojego rozwoju i planów”, zaczęła swój post piosenkarka.

Dalej pisała o Bogu, czasie pandemii i dobrej energii. „Przykro mi, że przyszło ci żyć w tak wymagających czasach, ale zawsze szybko adoptujesz się do okoliczności, więc wiem, że sobie poradzisz Jesteś mądry. Kocham Cię i życzę Ci, abyś zawsze świadomie kreował własną rzeczywistość, abyś oddawał Energię tylko tam, gdzie warto ją dedykować. Abyś ufał Bogu i ufał sobie, abyś mądrze wybierał. Rób tylko to, co nie rani innych i tylko to, co daje Ci szczęście”, czytamy na profilu społecznościowym Edyty Górniak.

Czytaj też: Allan Krupa się usamodzielnia i ma pierwszą poważną pracę! Mimo tego, Edyta Górniak bardzo się o niego martwi

W sieci pojawiło się też najnowsze zdjęcie Allana Krupy - zobaczyć można je klikając TUTAJ. To najlepszy dowód na to, jak czas szybko płynie… Nastolatek zdecydowanie nie przypomina już dziecka, a dorosłego mężczyznę. Wszystkiego, co najlepsze! 

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.