Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Dominika Tajner zmieniła się nie do poznania! Co za metamorfoza!

Gwiazda zapowiedziała, że to jeszcze nie koniec zmian...

Aleksandra Frankowska 12 lutego 2021 10:00
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim bardzo odżyła. Nie rozpaczała długo i wzięła się w garść, jak prawdziwa kobieta. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie niesamowitej metamorfozy jaką przeszła. Różnica jest ogromna, a celebrytka zapowiada, że to dopiero początek i pokaże jeszcze więcej.

Dominika Tajner po rozwodzie kwitnie

Kiedy Michał Wiśniewski na dwa miesiące po rozwodzie z Tajner oświadczył się innej kobiecie, jego fani byli w szoku. Dominika Tajner podniosła jednak głowę do góry i poszła dalej, nie zważając na przeszłość. Niestety zachorowała wtedy także na koronawirusa, dlatego nie był to dość łatwy okres w jej życiu. Obecnie doskonale sobie radzi i poukładała sobie życie na nowo. Docenia każdą chwilę i co najważniejsze – jest znów zakochana! Zdradziła jedynie, że jej nowy partner nie jest Polakiem i nie mieszka też w Polsce.

Dominika Tajner przeszła niezwykłą metamorfozę

Na profilu instagramowym celebrytki pojawiło się niesamowite porównanie przed i po. Na obu zdjęciach jest ona sama, a różnica jest kolosalna! Zupełnie nie przypomina siebie. Dominika Tajner oddała się w ręce najlepszy kosmetyczek i makijażystek. Trudno uwierzyć, że Tajner skończyła już 40 lat! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?