Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Dominika Tajner zmieniła się nie do poznania! Co za metamorfoza!

Gwiazda zapowiedziała, że to jeszcze nie koniec zmian...

Aleksandra Frankowska 12 lutego 2021 10:00
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim bardzo odżyła. Nie rozpaczała długo i wzięła się w garść, jak prawdziwa kobieta. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie niesamowitej metamorfozy jaką przeszła. Różnica jest ogromna, a celebrytka zapowiada, że to dopiero początek i pokaże jeszcze więcej.

Dominika Tajner po rozwodzie kwitnie

Kiedy Michał Wiśniewski na dwa miesiące po rozwodzie z Tajner oświadczył się innej kobiecie, jego fani byli w szoku. Dominika Tajner podniosła jednak głowę do góry i poszła dalej, nie zważając na przeszłość. Niestety zachorowała wtedy także na koronawirusa, dlatego nie był to dość łatwy okres w jej życiu. Obecnie doskonale sobie radzi i poukładała sobie życie na nowo. Docenia każdą chwilę i co najważniejsze – jest znów zakochana! Zdradziła jedynie, że jej nowy partner nie jest Polakiem i nie mieszka też w Polsce.

Dominika Tajner przeszła niezwykłą metamorfozę

Na profilu instagramowym celebrytki pojawiło się niesamowite porównanie przed i po. Na obu zdjęciach jest ona sama, a różnica jest kolosalna! Zupełnie nie przypomina siebie. Dominika Tajner oddała się w ręce najlepszy kosmetyczek i makijażystek. Trudno uwierzyć, że Tajner skończyła już 40 lat! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.