Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner jest zakochana! Gwiazda zamieściła w sieci wymowne zdjęcie

„Miłość jest w powietrzu. Nareszcie!”

Olga Figaszewska 21 stycznia 2021 20:45
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner znalazła miłość? Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie wymowne zdjęcie! Dwa lata temu w rozmowie dla VIVY! podkreślała, że nie zamierza się zamykać na nowe uczucie. „Ale nie będę się zakochiwać na siłę. Musi być iskra. Bez iskry nic się nie uda”, mówiła.

Dominika Tajner jest zakochana

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego trwało siedem lat. Nadal łączą ich dobre relacje i mogą liczyć na swoje wsparcie.

„Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie. Jestem na pewno bogatsza w doświadczenia, a przez to mądrzejsza, bardziej rozważna i pewnie trudniejsza w relacji z drugim człowiekiem”, mówiła o powodach rozstania w rozmowie z Twoim Imperium. 

Po rozwodzie gwiazda nie zamknęła się na nowe uczucie. Dominika Tajner rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. „Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama”, mówiła rok temu w jednym z wywiadów dla JastrząbPost.

Wszystko wskazuje na to, że Dominika Tajner odnalazła szczęście. Za pośrednictwem swojego prywatnego konta na Facebooku, poinformowała znajomych, że nie jest już singielką. Z kolei na Instagramie pojawiła się wymowna grafika, przedstawiająca zakochaną parę. Do niej Dominika Tajner dołączyła niezwykłe wyznanie.

„Miłość jest w powietrzu. Nareszcie!”, napisała. To tylko może potwierdzać, że jej związek rozkwita i gwiazda nie ukrywa już swoich uczu.

Kim jest ukochany Dominiki Tajner? Gwiazda nie zdradziła żadnych informacji.

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Dominika Tajner znalazła nową miłość
Fot. Instagram/@dominika_tajner

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.