Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Dominika Tajner przedłużyła i zagęściła włosy!

„Czuję się jak Królewna” mówi.

Redakcja VIVA! 2 lutego 2021 11:30
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner poszła w ślady swoich koleżanek i też zdecydowała na noworoczną metamorfozę. Tym razem nie wybrała obcinania, a wręcz przeciwnie – przedłużyła i zagęściła włosy. W takiej fryzurze wygląda jak prawdziwa hollywoodzka gwiazda!

Dominika Tajner przedłużyła włosy

Dominika Tajner do tej pory nosiła raczej półdługie włosy, sięgające delikatnie za ramiona. Jeśli chodzi o kolor to od lat jest wierna odcieniom blondu i to się nie zmieniło. Choć włosy mają odświeżony kolor i nie widać także odrostów. Ale nie to jest najważniejsze. Kluczowa zmiana to nowa długość i objętość! Tutaj przemiana jest po prostu spektakularna!

Nie wiem co powiedzieć. Czuję się jak Królewna, napisała pod postem.

Rzeczywiście zmiana jest szokująca. Dominika Tajner wygląda jak zupełnie inna osoba! Włosy są znacznie dłuższe, delikatnie pofalowane, jednym słowem zjawiskowe. Autorem metamorfozy jest Łukasz Urbański, który słynie także ze swoich wirtualnych metamorfoz gwiazd. Ostatnio „przefarbował” na blond Ewę Farną, a wcześniej zamienił fryzury Ewy Drzyzgi i Agnieszki Szulim!

Fanom ta zmiana u Dominiki też bardzo przypadła do gustu:

Super 😍😍😍😍

To jest to ! 🌟 najpiękniejsza !!! 

Ale szoooos!😍😍😍 przepięknie!

Piękna! 😍

My czekamy na kolejne odsłony nowej fryzury! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?