Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
Metamorfozy gwiazd

Ewa Farna została blondynką i zrobiła sobie doczepy?!

Ten odcień włosów to absolutny hit!

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 11:30
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Ewa Farna znów jest na ustach wszystkich! Najpierw wyznała, ze nagrywa nową płytę i pokazała zdjęcie płaskiego brzucha, a teraz można podziwiać ją w blond włosach! To bez wątpienia metamorfoza roku, choć niestety tylko wirtualna. Ewa nadal ma swój naturalny kolor, a za zmianę odpowiada znany fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, który na Instagramie regularnie bawi się w metamorfozy na photoshopie. Efekt jest powalający!

Ewa Farna w blond włosach

Łukasz Urbański słynie z tego, że nie tylko zmienia odcienie włosów, ale także fryzury. Wirtualnie obcina grzywki, ścina włosy na krotko, albo wręcz przeciwnie – wydłuża kosmyki. I to właśnie zrobił w przypadku Ewy! Dodał jej włosom objętości oraz długości i postawił na platynę.

Ewa Farna blondynką
Fot. Instagram@lukiur

Efekt jest naprawdę spektakularny. Naszym zdaniem piosenkarka przypomina nawet trochę Britney Spears z jej najlepszego okresu. Co ciekawe, aż 70% fanów uznało, że blond to idealny kolor dla gwiazdy. Pozostaje tylko pytanie, czy pod wpływem tak wysokich ocen Ewa zdecyduje się na zmianę w prawdziwym życiu? To byłby naszym zdaniem absolutny hit. A moment promocji nowej płyty byłby na to idealny!

Łukasz Urbański kocha blondynki, dlatego postanowił sprawdzić, jak w jasnych włosach wyglądałaby... Anna Lewandowska! Efekt możecie podziwiać poniżej:

Lewandowska zmiana nowa fryzura
Fot. Instagram@lukiur

Tutaj opinie były znacznie bardziej wyrównane. Ale może trenerka też zdecyduje się na zmianę i zobaczymy Annę Lewandowską jako blondynkę? To byłoby coś! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?