Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
Metamorfozy gwiazd

Ewa Farna została blondynką i zrobiła sobie doczepy?!

Ten odcień włosów to absolutny hit!

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 11:30
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Ewa Farna znów jest na ustach wszystkich! Najpierw wyznała, ze nagrywa nową płytę i pokazała zdjęcie płaskiego brzucha, a teraz można podziwiać ją w blond włosach! To bez wątpienia metamorfoza roku, choć niestety tylko wirtualna. Ewa nadal ma swój naturalny kolor, a za zmianę odpowiada znany fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, który na Instagramie regularnie bawi się w metamorfozy na photoshopie. Efekt jest powalający!

Ewa Farna w blond włosach

Łukasz Urbański słynie z tego, że nie tylko zmienia odcienie włosów, ale także fryzury. Wirtualnie obcina grzywki, ścina włosy na krotko, albo wręcz przeciwnie – wydłuża kosmyki. I to właśnie zrobił w przypadku Ewy! Dodał jej włosom objętości oraz długości i postawił na platynę.

Ewa Farna blondynką
Fot. Instagram@lukiur

Efekt jest naprawdę spektakularny. Naszym zdaniem piosenkarka przypomina nawet trochę Britney Spears z jej najlepszego okresu. Co ciekawe, aż 70% fanów uznało, że blond to idealny kolor dla gwiazdy. Pozostaje tylko pytanie, czy pod wpływem tak wysokich ocen Ewa zdecyduje się na zmianę w prawdziwym życiu? To byłby naszym zdaniem absolutny hit. A moment promocji nowej płyty byłby na to idealny!

Łukasz Urbański kocha blondynki, dlatego postanowił sprawdzić, jak w jasnych włosach wyglądałaby... Anna Lewandowska! Efekt możecie podziwiać poniżej:

Lewandowska zmiana nowa fryzura
Fot. Instagram@lukiur

Tutaj opinie były znacznie bardziej wyrównane. Ale może trenerka też zdecyduje się na zmianę i zobaczymy Annę Lewandowską jako blondynkę? To byłoby coś! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?