Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/East News/Dzien dobry tvn
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga „zamieniły się”... fryzurami!

Jak to możliwe?

Redakcja VIVA! 25 listopada 2020 11:30
Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/East News/Dzien dobry tvn

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga to nowa para prowadzących program Dzień Dobry TVN. Obie panie, choć zdarzają im się jeszcze małe potknięcia, bardzo wspierają się na wizji i są lubiane rzez widzów. Wizualnie są jak ogień i woda – jedna jest blondynką, druga brunetką. A czy kiedyś zastanawialiście się, co byłoby gdyby wyglądały zupełnie inaczej? To pytanie zadał sobie znany stylista gwiazd, Łukasz Urbański. Efekt jaki osiągnął zwala z nóg!

Ewa Drzyzga blondynką, a Agnieszka Woźniak-Starak brunetką

Łukasz Urbański lubi bawić się wizerunkami gwiazd TVN i co jakiś czas wrzuca na swoim Instagramie zdjęcia zmodyfikowane w photoshopie. W ten sposób przerobił już wizerunek m.in. Magdy Gessler, Ani Starmach, Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Tylko zobaczcie!

metamorfozy-gwiazd-lukiur-2020
Fot. Instagram@lukiur

Magdzie Gessler Łukasz wirtualnie obciął, wyprostował i przyciemnił włosy.

metamorfozy-gwiazd-lukiur
Fot. Instagram@lukiur

Anię Starmach wystylizował niemal na Marylin Monroe.

metamorfozy-gwiazd-lukasz-urbanski
Fot. Instagram@lukiur

Dorocie Wellman zafundował doczepy!

metamorfozy-gwiazd-tvn-lukasz-urbanski
Fot. Instagram@lukiur

A Marcina Prokopa zgolił na łyso.

Ale ma apetyt na więcej! Teraz stylista gwiazd zdecydował się na sprawdzenie jak dwie nowe prowadzące Dzień Dobry TVN wyglądałyby w odmiennych kolorach włosów. Musimy przyznać, że metamorfoza robi wrażenie! A Agnieszka Woźniak-Starak w ciemnych kosmykach i dodanej grzywce wygląda jak zupełnie inna osoba. Przypomina trochę nawet inną gwiazdę seriali TVN, Agnieszkę Dygant.

drzyzga-wozniak-starak-metamorfoza-lukasz-urbanski
Fot. Instagram@lukiur

Z kolei Ewa Drzyzga w blondzie (i tym samym uczesaniu) sprawia wrażenie dużo młodszej. Jednak mimo wszystko trudno byłoby nam się przyzwyczaić do tak odmiennego wizerunku. Szczególnie, że  obie panie są wierne swoim odcieniom włosów od wielu, wielu lat. 

drzyzga-wozniak-starak-metamorfoza
Fot. Instagram@lukiur
]

Wyniki ankiety widocznej na zdjęciach pokazały, ze widzowie wolą Agnieszkę Woźniak-Starak w swoim kolorze włosów i odradzaliby zmianę. Natomiast w przypadku jej partnerki z programu, ponad połowa obserwatorów profilu Łukasza zdecydowała, że blond jak najbardziej jej pasuje. Myślicie, że Ewa Drzyzga zdecyduje się na taką metamorfozę?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.