O TYM SIĘ MÓWI

„Źle między nimi było od dłuższego czasu”. Kulisy rozwodu Wiśniewskich wyszły na jaw!

Co jest przyczyną ich rozstania?

Gabriela Czernecka 15 marca 2019 12:50

Rozwód Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner-Wiśniewską to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich dni. O rozwodzie poinformowała sama Dominika, publikując poruszający wpis na swoim Facebooku. Okazuje się, że to muzyk złożył do sądu pozew, a zrobił to bez wiedzy żony. Wygląda na to, że w związku pary już od dłuższego czasu nie działo się najlepiej... Mówi się, że wniosek o rozwód Michał Wiśniewski mógł złożyć jeszcze w ubiegłym roku! 

Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy

Żona Michała Wiśniewskiego Dominika Tajner-Wiśniewska nie ukrywała zdziwienia decyzją muzyka. Przyznała, że decyzja nie została podjęta wspólnie i że sama tak naprawdę nie wie, dlaczego mąż chce się z nią rozstać. „Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne”, mówiła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Początkowo podawano, że muzyk nie akceptował udziału ukochanej w tanecznym show i że to właśnie miało być przyczyną kłótni, a w końcu kryzysu w związku Wiśniewskich: „Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości”, mówił informator Faktu.

Rozstanie pary dla wielu było sporym zaskoczeniem. Byli razem siedem lat i przez ten czas chyba wszyscy pogodzili się z myślą, że Michał Wiśniewski czasy pełne szaleństw, skandali i kontrowersji ma już za sobą. Wydawało się, że znalazł prawdziwą miłość. W wywiadach wielokrotnie powtarzał, jak niesamowite uczucie łączy go z Dominiką: „Przy Dominice zrozumiałem, że prawdziwa miłość to miłość na dobre i złe, w biedzie i bogactwie. Nawet jeśli się ścieramy, to dlatego, aby być bardziej perfekcyjni w byciu sobą”, mówił przed laty w wywiadzie dla VIVY!. 

Dlaczego Dominika i Michał Wiśniewscy rozstali się?

Wygląda jednak na to, że historia lubi się powtarzać. Informacja o rozwodzie dla wszystkich była szokiem, a teraz na jaw wyszło, co było przyczyną takiej decyzji. Zdaniem Super Expressu, problemy w związku pary pojawiły się już... rok temu! „o nie jest tak, że to się nagle stało. Źle między nimi było od dłuższego czasu. Nie chcieli tylko o tym mówić i tego pokazywać. Mają przecież swoje biznesy, a taki szum medialny nie służy niczemu”, mówi dla magazynu znajomy pary.

„Tam wydarzyło się coś poważnego. Ale jak to w małżeństwie, każdy myślał, że się dogadają, że im przejdzie. Źle między nimi było od dłuższego czasu, a ostatni rok to jedno wielkie udawanie związku”, podaje informator Super Expressu

Faktycznie, gdy małżonkowie jesienią pojawili się w programie The Story of My Life, wielu wyczuwało napięcie między kochankami. W międzyczasie prowadzono nabór do Tańca z Gwiazdami. Udział Dominiki w tanecznym show miał być szansą na uratowanie związku. Niestety, nie udało się: „Nie ukrywała, że między nimi jest źle. Nieraz o tym mówiła w kulisach show. Ale myślała, że jak Michał zobaczy ją w innej odsłonie, to uczucie odżyje. Chciała, aby się o nią trochę postarał, poczuł odrobinę zazdrosny... Miała nadzieję, że wyjdzie jej to na dobre, że pozew zostanie wycofany”, zdradza znajomy pary w rozmowie z Super Expressem. 

Wiele wskazuje na to, że decyzja o rozwodzie jest już ostateczna. Na Facebooku Dominiki Tajner-Wiśniewskiej status związku został zmieniony na „wolna”. Michał Wiśniewski jak do tej pory nie zabrał głosu w tej sprawie. Myślicie, że ten związek jeszcze da się uratować? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.