Halle Berry
Fot. Instagram@halleberry
Ze świata urody

Jak ona wygląda! Halle Berry ma ciało jak supermodelka

Ma 50 lat i pokazuje jak ćwiczy. To trzeba zobaczyć!

Wiktoria Oskroba 3 kwietnia 2018 13:00
Halle Berry
Fot. Instagram@halleberry

Wydaje się, że dla Halle Berry czas stanął w miejscu. Albo się cofał, bo pomimo ukończonych 51 lat, aktorka wygląda  coraz lepiej. Ma piękną skórę, ale to jej ciało wzbudza zazdrość kobiet na całym świecie! W czym tkwi sekret jej świetnej formy? Tego możemy dowiedzieć się z jej oficjalnego profilu na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi sposobami na piękną figurę i dokładnie pokazuje jak ćwiczy. Jedyne, co nam pozostaje, to brać przykład z aktorki.

Halle Berry na Instagramie

Była dziewczyna Bonda inspiruje już około 2,5 mln obserwujących jej profil na Instagramie. Jest on wypełniony niezwykłymi zdjęciami ukazującymi jej idealnie wyrzeźbione ciało. Halle Berry sama przyznaje, że jest aktualnie w najlepszej formie w swoim życiu. Od jakiegoś czasu jednak, w każdy piątek, aktorka umieszcza tam także specjalny wpis dotyczący ćwiczeń fitness i zdrowego stylu życia, tzw. #FitnessFriday. Ale jej wpisy nie służą jedynie do tego, żeby się pochwalić efektami, a mają przede wszystkim zainspirować innych do zmiany na lepsze. I to działa!

Jak ćwiczy Halle Berry?

Halle Berry poświęca na ćwiczenia 30 minut dziennie. Wykonuje przede wszystkim ćwiczenia cardio, a także te z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, dzięki czemu nie buduje zbyt dużej masy mięśniowej, ale utrzymuje świetną kondycję i... smukłe ciało. Oprócz tego uprawia też m.in jogging, boks i kickboxing. Aktorka podkreśla też, jak ważny jest stretching podczas ćwiczeń, do którego sama wykorzystuje pozycje z jogi. Co ważne, obserwując jej profil na Instagramie, możemy zainspirować się konkretnymi ćwiczeniami.

Halle Berry namawia też, by stawiając na intensywną aktywność fizyczną nie zapominać, że równie istotne trzymanie odpowiednio dobranej diety, która dostarczy nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Sama korzysta z diety ketogenicznej z powodów zdrowotnych, ale uważa też, że poprawia to jej zdrowie fizyczne i psychiczne, opóźnia starzenie się organizmu, pomaga w utracie nadmiernej wagi, a także dostarcza dużą ilość energii.

To wszystko brzmi pięknie, ale pozostaje jeszcze najważniejsze pytanie: Jak zacząć? Najlepiej tak jak Halle Berry – od decyzji. Ważne jednak, by nie podchodzić do tego zbyt poważnie, ale starać się czerpać radość i zacząć od małych kroków. Niezależnie od tego, ile mamy lat!

 

It’s #FitnessFriday once again. Today I’m gonna share with you a few exercises that I do that you can do at home. Over the years I have enjoyed learning to box and shadow box as a way of mixing up my workout regime. The first exercise is shadow boxing with a sprawl. It’s good for the upper body, core and lungs. It’s also low impact and calorie burning. The second exercise is shadow boxing with a sit up. This is also a nice way to build upper body strength and the core! And trust me those punches get heavy after a while. If you wanna get extra with it you can add light weights. If you don’t have weights grab water bottles or even cans of soup. It works, I promise you! I do 10 to 20 reps of each one with a minimum of 10 rounds. However you can modify the reps and rounds based on your fitness level. Swipe once to see the shadow boxing with a sprawl and swipe again to see shadow boxing with a sit-up. Have fun! 💪🏽❤️ #FitnessFridayHB

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

 

Coming for you 2018

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.