Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Michał Szpak znów zaskakuje manicurem!

Tym razem wybrał najmodniejszy trend z Hollywood!

Marta Cieplak 1 czerwca 2021 17:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak to kolorowy ptak polskiej piosenki. Od początku kariery mocno się wyróżniał – zawsze nosił długie włosy, oczy obrysowywał czarną kredką i malował paznokcie. I to się nie zmieniło! Oryginalny, często kontrowersyjny manicure to wciąż jego specjalność. Na ostatnich zdjęciach na Instagramie widać, że wokalista doskonale zna się na aktualnych trendach, bo wybrał look bardzo modny wśród największych amerykańskich gwiazd! Ale oczywiście zmienił go w swoim stylu. Zobaczcie!

Zobacz także: Michał Szpak pokazał zdjęcie z przeszłości w krótkich włosach!

Manicure Michała Szpaka na wiosnę i lato 2021

Już od zeszłego roku trwa na świecie ogromny boom na french manicure, modny w latach 90. Beżowe lub jasnoróżowe paznokcie z białą końcówką znów stają się synonimem elegancji i znajomości trendów. Ale gwiazdy zamiast klasycznej wersji znacznie chętniej wybierają french manicure z kolorowymi końcówkami, najczęściej neonowymi. Uwielbia je Kylie Jenner, Hailey Bieber, a w Polsce Wiktoria Gąsiewska i Julia Wieniawa. Końcówki mogą być gładkie albo we wzory!

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Michał jednak nie byłby sobą, gdyby nie wybrał wariantu bardziej awangardowego. Dlatego końcówki pomalował oczywiście na czarno!

Mocny kontrast między jasną płytką a ciemnym paskiem robi bardzo mocne wrażenie. Ten manicure jest bardzo graficzny także przez to, że paznokcie Michała zostały opiłowane w delikatnie zaokrąglony kwadrat. Jak Wam się podoba? 

Fani są zachwyceni i komplementują nie tylko sam manicure, ale także piękną dłoń wokalisty!

Fajne pazurki 😏💅

Wow!! 🔥

Jaka piękna dłoń!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Wolicie ten manicure z akcentem w czerni, czy jednak wydanie wakacyjne z brokatem?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.