Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Michał Szpak pokazał zdjęcie z przeszłości w krótkich włosach!

Wróci kiedyś do takiej fryzury?

Aleksandra Frankowska 4 marca 2021 12:27
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak znany jest ze swoich charakterystycznych, długich włosów. Jego wizerunek sceniczny od zawsze kojarzyć będzie się właśnie z nimi i gdyby kiedyś zdecydował się na ścięcie włosów, byłby to szok dla wszystkich jego fanów. Młody wokalista pochwalił się niedawno zdjęciem z przeszłości na swoim Instagramie. Jako mały chłopiec, miał jednak... krótkie włosy! Myślicie, że kiedyś wróci do tej fryzury?

Michał Szpak w krótkich włosach

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądałby Michał Szpak w krótkich włosach. To nie lada wyzwanie, ale są też fryzjerzy, którzy na potrzeby fanów przygotowywali tego typu metamorfozy. Jednym z nich jest Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd, który przedstawił Szpaka w krótkich włosach na swoim Instagramie. Chociaż zmiana wizualna była ogromna, to przystojny Michał wyglądał świetnie! Może kiedyś zmieni zdanie i zetnie włosy na krótko!

Michał Szpak pokazał zdjęcie z przeszłości

Na jednym ze zdjęć Szpaka na Instagramie widać jego w towarzystwie mamy. Mały chłopiec w krótkich włosach i z grzywką wydaje się być bardzo szczęśliwy. Widać również ogromne podobieństwo do mamy, która siedzi na parapecie. Niestety kobieta zmarła w 2015 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Widać, że Michał Szpak uwielbia wracać do pięknych wspomnień z dzieciństwa oraz ciepłego, rodzinnego domu w Jaśle, który stworzyli jego rodzice. Michał Szpak ma również rodzeństwo - siostrę Marlenę, która również jest wokalistką. Swego czasu po sieci rozniosło się wideo, na którym Michał Szpak nagrał śpiewające życzenia urodzinowe dla Marleny! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?