Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Michał Szpak pokazał zdjęcie z przeszłości w krótkich włosach!

Wróci kiedyś do takiej fryzury?

Aleksandra Frankowska 4 marca 2021 12:27
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak znany jest ze swoich charakterystycznych, długich włosów. Jego wizerunek sceniczny od zawsze kojarzyć będzie się właśnie z nimi i gdyby kiedyś zdecydował się na ścięcie włosów, byłby to szok dla wszystkich jego fanów. Młody wokalista pochwalił się niedawno zdjęciem z przeszłości na swoim Instagramie. Jako mały chłopiec, miał jednak... krótkie włosy! Myślicie, że kiedyś wróci do tej fryzury?

Michał Szpak w krótkich włosach

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądałby Michał Szpak w krótkich włosach. To nie lada wyzwanie, ale są też fryzjerzy, którzy na potrzeby fanów przygotowywali tego typu metamorfozy. Jednym z nich jest Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd, który przedstawił Szpaka w krótkich włosach na swoim Instagramie. Chociaż zmiana wizualna była ogromna, to przystojny Michał wyglądał świetnie! Może kiedyś zmieni zdanie i zetnie włosy na krótko!

Michał Szpak pokazał zdjęcie z przeszłości

Na jednym ze zdjęć Szpaka na Instagramie widać jego w towarzystwie mamy. Mały chłopiec w krótkich włosach i z grzywką wydaje się być bardzo szczęśliwy. Widać również ogromne podobieństwo do mamy, która siedzi na parapecie. Niestety kobieta zmarła w 2015 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Widać, że Michał Szpak uwielbia wracać do pięknych wspomnień z dzieciństwa oraz ciepłego, rodzinnego domu w Jaśle, który stworzyli jego rodzice. Michał Szpak ma również rodzeństwo - siostrę Marlenę, która również jest wokalistką. Swego czasu po sieci rozniosło się wideo, na którym Michał Szpak nagrał śpiewające życzenia urodzinowe dla Marleny! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…