Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Michał Szpak pokazuje sześciopak na zdjęciach z egzotycznych wakacji!

Wiedzieliście, że ma takie ciało?

Marta Cieplak 27 lutego 2021 18:31
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak, jak wiele polskich gwiazd, postanowił odpocząć w ciepłych krajach i wyjechał na wakacje do Azji. To dla niego idealny moment, bo przez pandemię koronawirusa i tak wszystkie trasy koncertowe są na razie odwołane. Piosenkarz korzysta więc z pięknej pogody i eksponuje na zdjęciach gołą klatę. Wiedzieliście, że ma takie ciało?

Michał Szpak z gołą klatą na wakacjach

Nie wiadomo gdzie dokładnie odpoczywa Michał Szpak, ale ze zdjęć, którymi dzieli się z fanami na swoim Instastories można się domyślić, że wybrał którąś z azjatyckich destynacji. Na zdjęciach widać plamy, plażę i... posągi buddy! Ale to nie widoki zwróciły naszą uwagę, ale ciało piosenkarza! Na większości fotografii pozuje bowiem bez koszulki! I musimy przyznać, że wygląda naprawdę świetnie – ma nawet widoczny sześciopak! 

Michał Szpak na wakacjach z gołą klatą 2021
Fot. Instagram@michal_szpakofficial

Takie mięśnie to zasługa intensywnych treningów! Jeszcze przed epidemią koronawirusa gwiazdor regularnie ćwiczył z trenerem osobistym gwiazd, Michałem Gaurem. To dzięki niemu zyskał idealną, pięknie umięśnioną sylwetkę. I jak widać, musi nadal ćwiczyć w domu, bo wygląda doskonale! Wiadomo też, że od wiosny do jesieni Michał Szpak po Warszawie porusza się głównie na rowerze.

Michał SzpakMichał Szpak na wakacjach pozuje bez koszulki 2021
Fot. Instagram@michal_szpakofficial

Do tego Michał chętnie eksperymentuje podczas wakacji z fryzurą i pojawia się nie tylko w długich, rozpuszczonych włosach, ale także w... warkoczykach!

Michał Szpak goła klata
Fot. Instagram@michal_szpakofficial

I choć nie przypuszczalibyśmy, że w stylu hippie będzie mu do twarzy, to przyznajemy, że chyba w każdej fryzurze jest mu do twarzy. Nawet w krótkich włosach, które wirtualnie „zaproponował” mu fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański!

Michał Szpak obcięty na krótko
Fot. Instagram@lukiur
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?