Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Michał Szpak obciął na krótko swoje zjawiskowe włosy?

W takiej fryzurze jest nie do poznania!

Redakcja VIVA! 17 lutego 2021 13:30
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak od początku swojej kariery muzycznej nosił długie włosy i... pomalowane na czarno paznokcie. Nawet jako chłopiec w gimnazjum wyróżniał się w tłumie dłuższymi kosmykami. Bez wątpienia to jego znak rozpoznawczy. Dlatego w prawdziwe osłupienie wprowadziło jedno z najnowszych zdjęć Michała Szpaka, które ukazało się w internecie – gwiazdor ma na nim bowiem króciutkie włosy!

Michał Szpak w krótkich włosach

Zdjęcie piosenkarza w zaledwie kilkucentymetrowych włosach to dla nas szok, bo nigdy nawet nie próbowaliśmy sobie wyobrażać, jak mógłby wyglądać w innym uczesaniu. To pytanie zadał sobie jednak Łukasz Urbański, znany stylista gwiazd, który od kilku miesięcy przerabia wirtualnie fryzury znanych osobowości polskiego show-biznesu i publikuje je swoim Instagramie. Na tapecie była już m.in. Magda Gessler, której skrócił i przefarbował na ciemno włosy, Ewa Farna w blondzie i z doczepami, a także Anna Lewandowska czy Dorota Szelągowska w kosmykach sięgających do połowy pleców! Łukasz Urbański nie zapomina jednak o mężczyznach – Marcina Prokopa ogolił na łyso, Huberta Urbańskiego przefarbował, a teraz Michała Szpaka obciął na krótko!

Michał Szpak obcięty na krótko
Fot. Instagram@lukiur

W tym wypadku zmiana jest naprawę szokująca. A jeszcze ciekawsze jest to, że w ankiecie zamieszczonej pod fotografią, aż 74% osób zagłosowało, by Michał naprawdę obciął swoją burzę włosów! Nam podoba się w obu wariantach, ale chyba jednak wolimy klasycznego Michała w rockowym wydaniu. A Wy?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!