Szpak pokazał sypialnie
Fot. VIVA/Instagram
Domy gwiazd

Michał Szpak pokazał wnętrza swojej sypialni, która nie spodobała się fanom!

Najbardziej krytykowali łóżko od projektanta!

Aleksandra Frankowska 18 marca 2021 12:27
Szpak pokazał sypialnie
Fot. VIVA/Instagram

Michał Szpak w swoich social mediach kreuje raczej profesjonalny wizerunek i rzadko dzieli się prywatnymi zdjęciami. Tym razem zrobił wyjątek i pochwalił się wnętrzem sypialni, którą niedawno urządził. Zachwycony, zwłaszcza łóżkiem od projektanta udostępnił zdjęcie dla swoich fanów, którzy nie podzielili jego entuzjazmu i koncepcji artystycznej. Jak wygląda wnętrze?

Michał Szpak zyskuje na popularności

Wokalista, który znalazł się w finale 1. edycji programu X-Factor zrobił w Polsce prawdziwą karierę muzyczną. Reprezentował również Polskę w konkursie piosenki Eurowizja, a także zasiadł na gorącym krześle programu The Voice Of Poland. W jego mediach społecznościowych można znaleźć realizacje jego kreatywnych projektów – sesje zdjęciowe, okładki czasopism i płyt. Rzadko pokazuje swoją prywatność, chociaż tym razem zmienił zdanie i pokazał nieco więcej.

Zobacz też: Michał Szpak pokazał szokujący manicure. Postawił na mocny przekaz!

Michał Szpak pochwalił się sypialnią – łóżko wzbudziło kontrowersje wśród fanów

Wokalista jest zachwycony nowym wyglądem swojej sypialni i to właśnie takim zdjęciem chciał podzielić się ze swoimi fanami. Łóżko zaprojektowała dla niego firma Ng Design, która słynie z tworzenia mebli na zamówienie, zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, organizacji, czy restauracji.

To właśnie ta marka zaprojektowała moje wymarzone łoże, które idealnie wpasowuje się w ramy mojego eklektyzmu. Dziękuję za ten wspaniały projekt - jest on DOSKONAŁY! Jeśli będziecie mieć więc ochotę sprawić sobie niebotycznie wygodny prezent do sypialni to wiecie gdzie szukać - napisał Szpak.

Okazało się, że fanom wnętrze nie przypadło do gustu tak jak Szpakowi i pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, szydzących z projektu łóżka. Wielu jednak broniło artystycznej duszy wokalisty i jego poczucia estetyki. Łóżko jest dość nietypowe – królewskie, z wysokim stelażem, na którym można rozwiesić bladachim. Jak Wam się podoba?

Zobacz też: Michał Szpak obciął na krótko swoje zjawiskowe włosy? 

Ng design <3 To właśnie ta Marka zaprojektowała moje wymarzone łoże, które idealnie wpasowuje się w ramy mojego...

Opublikowany przez Michała Szpaka Środa, 17 marca 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…