Swoboda twarzą Neonail
Fot. Aleksandra Szmigiel/REPORTER
O tym się mówi

Ewa Swoboda została ambasadorką znanej marki kosmetycznej

O jaką firmę chodzi?

Marta Cieplak 19 czerwca 2024 13:30
Swoboda twarzą Neonail
Fot. Aleksandra Szmigiel/REPORTER

Ewa Swoboda jest polską lekkoatletką specjalizującą się w biegach sprinterskich. Urodziła się 2 stycznia 1998 roku w Łomży. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski oraz reprezentantką Polski na wielu międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych. W 2019 roku zdobyła srebrny medal na halowych mistrzostwach Europy w biegu na 60 metrów, a w tym roku w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy zdobyła kolejny srebrny medal w biegu na 100 metrów, przegrywając jedynie z Brytyjką Diną Asher-Smith. Teraz może pochwalić się sukcesem na innym polu – została ambasadorką marki kosmetycznej Neonail.

Ewa Swoboda ambasadorką marki Neonail

Ewa Swoboda jest inspiracją dla wielu młodych kobiet i dziewcząt. Na zawodach przyciąga uwagę jednak nie tylko zdolnościami i wynikami, ale także... kolorowym manicurem. To właśnie ten element sprawił, że została wybrana polską ambasadorką marki Neonail.

„Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy. Doceniamy dokonania Ewy, jej pasję oraz fakt, że stanowi inspirację dla dziewcząt i kobiet w różnym wieku. Jest dla nich doskonałym przykładem dążenia do realizacji własnych marzeń, zawsze pozostając sobą. Niezmiennie podziwiamy jej pracowitość, upór i to, że nie zmienia się pod wpływem oceny innych” – podkreśla Anna Uptas, dyrektorka marketingu firmy Cosmo Group, będącej właścicielem marki NEONAIL.

A sama Ewa podkreśla: „Współpraca z NEONAIL jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ nie zważam na stereotypy ani oceny innych, szczególnie jeśli chodzi o mój wygląd. Kolor to dla mnie naturalny środek wyrazu, dzięki niemu mogę pokazać mój styl i nastrój. Kolorowe paznokcie to jeden z moich znaków rozpoznawczych”.

Ewa Swoboda ma własną lalkę Barbie

Ewa Swoboda ma teraz nie tylko lakiery do paznokci sygnowane własnym nazwiskiem, ale także... lalkę Barbie, która wygląda tak, jak ona. Nasz sprinterka, razem z ośmioma innymi innymi sportsmenkami z całego świata, otrzymała tytuł Barbie Role Model i własną lalkę. 

„Te unikatowe lalki sportowe są wyrazem uznania dla ich pasji i indywidualności oraz stanowią symbol naszych wspólnych wartości. Poprzez wyróżnienie ich inspirujących historii, mamy nadzieję wspierać przekonanie, że każda dziewczynka zasługuje na szansę realizowania swoich pasji i przekształcania swoich marzeń w rzeczywistość” powiedziała Krista Berger, Senior Vice President Barbie, Global Head of Dolls Mattel. 

Lalka Barbie Ewa Swoboda ubrana jest w sportowy strój PUMA złożony z jasnofioletowych szortów i topu oraz pomarańczowych butów do biegania. Inspiracją do jego stworzenia był strój, który Ewa miała na sobie podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie w 2023 roku, kiedy to pokonała barierę 11 sekund w biegu na 100 metrów, bijąc swój rekord życiowy oraz ustanawiając drugi najlepszy czas w historii polskiej lekkiej atletyki kobiet. Fryzura, makijaż, a nawet paznokcie lalki odzwierciedlają codzienny styl, który sprinterka prezentuje na bieżni i poza nią, a tatuaże, które ma na sobie lalka, są zainspirowane tymi, które zdobią jej ciało.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Swoboda (@litttlerunner)

„Bycie wybraną przez Barbie jako Role Model to dla mnie ogromny zaszczyt i duże wyróżnienie. Jako mała dziewczynka bawiłam się lalkami, a teraz mam swoją własną lalkę Barbie, która wygląda jak ja.” – powiedziała Ewa Swoboda. „Chcę, aby moja historia pokazywała, że zawsze warto być sobą. Nie trzeba spełniać niczyich oczekiwań ani dopasowywać się do narzuconych ram, by osiągać swoje cele. Każdy z nas ma prawo wyrażać siebie na swój sposób” – dodała.

Gratulujemy sukcesów na wszystkich polach i trzymamy kciuki za kolejne! 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.