Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Aktorka zapuściła włosy!

Skąd ta radykalna zmiana?

Aleksandra Frankowska 26 maja 2021 11:27
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych i serialowych. Gwiazda po długiej nieobecności na deskach teatru, powróciła, aby zabrać zupełnie nową rolę. Co ciekawe, przeszła do niej spektakularną metamorfozę. Kożuchowska ma bowiem długie włosy. Zniknęły jej charakterystyczne, krótkie kosmyki, a pojawiło się zjawiskowe upięcie długich pukli. Jak teraz wygląda Małgorzata Kożuchowska?

Czytaj też: Małgorzata Kożuchowska tęskni za bliską osobą. Połączyła je wyjątkowa relacja

Małgorzata Kożuchowska wróciła do teatru

Aktorka, która znana jest przede wszystkim z roli w serialu M jak miłość oraz Rodzinka.pl, przez dłuższy czas nie pojawiała się w teatrze. Pandemia oraz życie rodzinne sprawiły, że aktorka raczej odsunęła się nieco w cień, jednak powróciła w wielkim stylu! Kożuchowska niedawno skończyła 50 lat i pojawiła się właśnie na deskach teatru w zupełnie nowej wersji. Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie!

Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę

Spektakl, w którym można zobaczyć Kożuchowską to Piknik pod Wiszącą Skałą, będący jednocześnie adaptacją powieści z 1967 roku. W jedną z głównych ról wcieliła się Kożuchowska, a na potrzeby całego przedstawienia przeszła ogromną metamorfozę.

Zobacz też: Mama Małgorzaty Kożuchowskiej ocaliła jej życie. Ujawniła historię mrożącą krew w żyłach

Przede wszystkim zniknęły jej charakterystyczne, krótkie blond włosy, które zastąpiły długie pukle i gustowne upięcie z innej epoki. Gwiazda wygląda zjawiskowo i bardzo przypomina siebie sprzed kilkunastu lat, kiedy to właśnie długie włosy były jej znakiem charakterystycznym. 

Metamorfoza Kożuchowskiej
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.