Rodzinka.pl, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram @adam_zdrojkowski
O tym się mówi

Zaskakujące wieści w sprawie Rodzinki.pl. Telewizja Polska podjęła przełomową decyzję

Fani mogą mieć powody do radości

Marta Nawacka 19 kwietnia 2024 11:07
Rodzinka.pl, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram @adam_zdrojkowski

Przez długi czas losy rodziny Boskich cieszyły się ogromną popularnością i sympatią widzów. Dla „Rodzinki.pl” przed ekranami zasiadały setki tysięcy widzów, jednak nieoczekiwanie stacja TVP podjęła decyzję o zakończeniu realizowania kolejnych sezonów produkcji, ku wielkiemu rozczarowaniu fanów. Wszystko jednak wskazuje na to, że niebawem ponownie będą mieli oni powody do radości...

„Rodzinka.pl” zdobyła ogromną popularność

W 2011 roku serial pojawił się na antenie telewizyjnej Dwójki i z miejsca zyskał sporą sympatię widzów. „Rodzinka.pl” powstało w oparciu o kanadyjskie „Les Parent”, tylko w polskich realiach, dzięki czemu fani z łatwością utożsamiali się z członkami rodziny Boskich. Przez wszystkie lata nadawania formatu mogliśmy zobaczyć jego 16 sezonów. Dzięki produkcji zaistniało również wiele młodych gwiazd, które teraz robią zawrotną karierę, np. Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka czy Wiktoria Gąsiewska.

Swego rodzaju wisienką na torcie była fantastyczna kreacja aktorska serialowego małżeństwa, w które wcielili się znani i utalentowani Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Okazuje się, że aktorzy współpracujący ze sobą na planie stworzyli także między sobą bliską więź. „Wspominam tę przygodę z uśmiechem na twarzy, więc ciężko wymienić jedynie kilka momentów, całość była genialnym doświadczeniem! (...) Nadal mam kontakt z pozostałymi członkami obsady, z niektórymi udało nam się kilka razy spotkać. Pomimo upływu czasu wciąż mamy bardzo serdeczne relacje. Oni chyba już zawsze będą mi bliscy”, wspominała Emilia Dankwa w Świecie Gwiazd.

Czytaj też: Jerzy Hoffman ocenił nowego „Znachora”. Nie zostawił na produkcji suchej nitki

Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, pierwszy pierwszy klaps do nowego serialu RODZINKA.PL, 2010
Fot. Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, pierwszy pierwszy klaps do nowego serialu RODZINKA.PL, 2010

Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, pierwszy klaps do serialu Rodzinka.pl, 2010 rok

„Rodzinka.pl” - serial wróci na antenę?

Produkcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, więc nagłe zakończenie „Rodzinki.pl” spotkało się z dużym zdziwieniem i rozczarowaniem fanów. Oliwy do ognia dolewał fakt, że bohaterowie serii nie doczekali się godnych zakończeń, a sam serial zawieszono w złym momencie. Okazuje się, że producentka formatu razem z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem wielokrotnie próbowali skłonić władze TVP do kontynuowania „Rodzinki.pl”, niestety bezskutecznie.

Teraz jednak pojawiły się nowe wiadomości w sprawie, a fani serialu mogą mieć powody do radości. Nowy zarząd nieoczekiwanie zainteresował się kontynuacją produkcji i wszystko wskazuje na to, że „Rodzinka.pl” doczeka się kolejnych odcinków. „Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci”, podawał Świat Gwiazd powołując się na anonimowego informatora.  

Zobacz także: Wyszło na jaw, kim jest mąż Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Mało kto o tym wiedział

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.