Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu na Instagramie!

Zobacz, jak aktorka wygląda w sesji sauté

Aleksandra Charzewska 15 listopada 2018 13:15
Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Podczas występów scenicznych i telewizyjnych, a także na czerwonym dywanie gwiazdy dbają o to, żeby zawsze mieć perfekcyjny wizaż i odpowiednią stylizację. W mediach społecznościowych jest zupełnie inaczej! Panuje moda na naturalność, a zdjęcia bez makijażu na Instagramie opublikowały już Kinga Rusin, Dorota Szelągowska, Edyta Górniak, a teraz również… Małgorzata Kożuchowska! Jak 47-letnia aktorka wygląda bez makijażu?  

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek udostępniła na Instagramie zdjęcie z wakacji ukazujące ją w całkowicie naturalnej wersji. Gwiazda raczej unika mocnego makijażu i zazwyczaj decyduje się na jego subtelną, dziewczęcą wersję. Mimo tego zdjęcie, na którym prezentuje się w wersji sauté wszystkich fanów wprawiło w zachwyt. Nic dziwnego! Małgorzata Kożuchowska wygląda na nim bardzo młodo i świeżo, a jej cera promienieje.

,,Piękna z Pani kobieta”, ,,Jest Pani prześliczną kobietą 😍”, ,,Zawsze piękna i naturalna ❤”, ,,Nawet bez makeup-u jest Pani śliczna ❤❤🙂” - komentowały zachwycone obserwatorki.

Przyznajemy, że aktorka bez makijażu wygląda naprawdę pięknie. A Wy co sądzicie? Zobaczcie to zdjęcie! 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.