Dorota Szelągowska
Fot. Instagram @dotindotin
ZE ŚWIATA URODY

Jak Dorota Szelągowska wygląda bez makijażu? My już wiemy! 

Gwiazda pokazała się na Instagramie w wersji sauté

Aleksandra Charzewska 10 sierpnia 2018 11:59
Dorota Szelągowska
Fot. Instagram @dotindotin

Nie da się ukryć, że panująca fala upałów daje się nam wszystkim we znaki. Nawet gwiazdy zaczęły wrzucać na luz i pokazywać się bez makijażu! Dorota Szelągowska postanowiła podyskutować ze swoimi obserwatorami podczas relacji na żywo na Instagramie w wersji sauté. Jak wyglądała? 

Jak Dorota Szelągowska wygląda bez makijażu?

Dziennikarka i projektantka wnętrz ma wielu wiernych fanów, którzy na codzień lubią zostawiać jej miłe komentarze pod zdjęciami. Podczas przygotowań do prezentacji najnowszej ramówki telewizji TVN  gwiazda stacji chciała pokazać jak naprawdę wygląda ten proces. Na profilu Doroty znów pojawiły się same pozytywne komentarze! 

„Tak wyglądam, jak mam doklejone rzęsy, przylakierowane włosy. Jeśli wam się podoba to znaczy, że jest dobrze, ale wcale tak nie wyglądam [...] Zobaczcie sobie jak człowiek wygląda bez makijażu, a potem jak wygląda po, to przestaniecie mieć kompleksy jak będziecie patrzeć na te wszystkie gwiazdy w telewizji" – powiedziała Szelągowska. 

Zobaczcie, jak wygląda Dorota Szelągowska bez makijażu. Nam się podoba, lubimy gwiazdy z dystansem do siebie!  

dorota szelągowska bez makijażu
Fot. instagram.com/dotindotin

A tak wyglądała Dorota Szelągowska na ramówce TVN

Dorota Szelągowska, ramówka TVN
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.