Jak wygląda w wersji sauté?

Aleksandra Charzewska 1 sierpnia 2018 15:00

Bardzo rzadko mamy okazję oglądać gwiazdy w wersji sauté. Mocny makijaż towarzyszy im na scenie, pracy na planie i czerwonych dywanach. Czasem zdarza się, że odważniejsze, bardziej odporne na krytykę gwiazdy opublikują na swoim Instagramowym profilu zdjęcia bez makijażu. Taką fotografią ze swoich rajskich wakacji pochwaliła się ostatnio Edyta Górniak! 

Jak piosenkarka wygląda bez makijażu? 

„Bez makijażu wyglądasz jak 20latka, piękna!”, „Cudowne zdjęcie pięknej kobiety”, „Pięknie Pani wygląda!” –komentowały zdjęcie zachwycone fanki. Trzeba przyznać, że na fotografii bez makijażu Edyta Górniak promienieje! Piosenkarka wygląda bardzo świeżo i młodo. Może to nowy związek z Mateuszem Zalewskim dodaje jej tyle blasku? 

Nie obyło się jednak bez negatywnych komentarzy. Obserwatorzy zarzucali piosenkarce operacje plastyczne i ostrzykiwanie kwasami. Edyta Górniak postanowiła nie przejmować negatywnymi opiniami i na swoje instastories wrzuciła kolejne zdjęcie w wersji sauté. Słusznie?  

1/3
Edyta Górniak bez makijażu
Copyright @instagram.com/edytagorniak
1/3

2/3
Edyta Górniak bez makijażu
Copyright @instagram.com/edytagorniak
2/3

3/3
Edyta Górniak bez makijażu
Copyright @Instagram @edytagorniak
3/3

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?