Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O tym się mówi

Klaudia Halejcio pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po porodzie!

Jak zawsze, zrobiła to z dystansem i poczuciem humoru.

Marta Cieplak 23 lipca 2021 15:30
Klaudia Halejcio w żółtym sweterku patrzy w obiektyw
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą po raz pierwszy. Teraz swój cały czas poświęca małej Nel, choć z maleństwem na oku urządza też nowy dom, a właściwie rezydencję! Bardzo rzadko rozstaje się z córeczką, ale postanowiła zrobić wyjątek i pozostawić ją pod opieką babci, ze względu na spotkanie z fizjoterapeutą. Aktorka chce się dowiedzieć, czy może już ćwiczyć, by powoli wrócić do formy. Przy okazji pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Jak zwykle zrobiła to w bardzo dowcipny sposób!

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Klaudia Halejcio pokazuje goły brzuch po porodzie

Klaudia Halejcio zawsze była wyjątkowo szczupła i wysportowana, dlatego naszym zdaniem i tak w ekspresowym tempe zrzuciła zbędne kilogramy i jak na niecałe 6 tygodni od porodu, wygląda wprost rewelacyjnie! Jednak nie wszyscy są tego zdania. Aktorka opowiedziała niedawno, że jedna z dziennikarek pytała ją, jak czuje się w sytuaci, gdy ma jeszcze pociążowy brzuszek, a inne gwiazdy nie. Halejcio była tym zbulwersowana, ale w końcu, jak to ona, obróciła wszystko w żart. Na jednych z ostatnich instastories pokazała więc swój brzuch i powiedziała:

Dzisiaj będę walczyła z moim iście wielkim brzuchem. Skoro jestem jedyną kobietą na Ziemi, która ma brzuch miesiąc po porodzie. Tak on wygląda Matko Boska! To nie zrobię tego nawet dla siebie, ja zrobię to dobra ludzkości. Żeby nie być odrażająca, zrobię to dla was. Co za dramat, powiedziała na video.

Halejcio pokazała brzuch miesiąc po porodzie
Fot. Instagram Klaudia Halejcio

Zobacz także: Klaudia Halejcio niedawno została mamą. Szczerze opowiedziała o trudach macierzyństwa

Spytała też fanki o sprawdzone metody na obkurczenie i ujędrnienie brzucha, bo nie chce wydawać pieniędzy i tracić czasu na coś, co wcale nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Halejcio brzuch o ciąży
Fot. Instagram Klaudia Halejcio

Dlatego też zacznie od ćwiczeń, które, jak wiadomo, potrafią zmienić sylwetkę nie do poznania. Jesteśmy przekonani, że za chwilę jej brzuch będzie płaski jak przed ciążą, Choć naszym zdaniem i teraz wygląda świetnie!

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.