Księżna Meghan, książę Harry, Archie
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania: czy Meghan Markle wróci do formy po porodzie córki tak samo szybko, jak po pierwszej ciąży?

Jej dieta odgrywa tutaj kluczową rolę!

Marta Cieplak 7 czerwca 2021 14:30
Księżna Meghan, książę Harry, Archie
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Meghan Markle 6 czerwca 2021 urodziła córeczkę, Lilibeth Dianę, więc oczy całego świata są zwrócone właśnie na nią! Ale Meghan już po narodzinach Archiego pokazała, że nie należy do kobiet, który chwalą się idealną sylwetką trzy tygodnie po porodzie. Jako jedna z niewielu gwiazd wręcz podkreślała nadmierne krągłości, by pokazać, że powrót do formy po ciąży trwa kilka miesięcy. Mama Archiego wróciła do swojej sylwetki dokładnie po 40 tygodniach od porodu. I podejrzewamy, że i tym razem będzie podobnie. Kluczowa będzie dieta, która sprawdziła się za pierwszym razem!

Zobacz także: Wielka Brytania. Córka Meghan i Harry'ego nie jest księżniczką, ale ma szansę zostać królową. Dlaczego? Wyjaśniamy

Dieta Meghan Markle po ciąży

Meghan Markle zarówno przed, jak i w trakcie ciąży, jadła przede wszystkim posiłki wegetariańskie, na mięso decydując się jedynie w weekendy. W jej diecie nigdy nie brakowało też składników typu superfoods. Co Meghan jada każdego dnia? Nie są to wcale wyszukane ani bardzo czasochłonne posiłki:

Przed śniadaniem: Meghan Markle rozpoczyna dzień od wypicia ciepłej wody z cytryną, która działa detoksykująco.

Śniadanie: uwielbia owsianki, szczególnie z bananem i syropem z agawy jako zdrowym zamiennikiem cukru.

Przekąska: ulubiony snack Meghan to kawałki jabłka z masłem migdałowym.

Zobacz także: Elżbieta rodziła w zaciszu alkowy, a Meghan w szpitalu. Tak wygląda poród w rodzinie królewskiej

Obiad: zazwyczaj jest to sałata z dużą ilością białka. W weekendy może być to mięso, w tygodniu cieciorka lub mozarella.

Podwieczorek: pomiędzy posiłkami księżna Meghan często sięga po świeżo wyciskany sok z zielonych warzyw i owoców, który jest bogaty w antyoksydanty.

Kolacja: młoda mama zjada przed snem albo sałatki albo makaron z warzywami i dodatkiem sera typu mozarella lub parmezan. Nie odmawia tez sobie lampki wina od czasu do czasu (to po zaprzestaniu karmienia).

Księżna Meghan wybrała taką dietę, by dojść do formy metodą małych kroczków i nie ryzykując efektu jo-jo! Jak widać, ten sposób żywienia przyniósł po narodzinach Archiego oczekiwane rezultaty, więc teraz możemy się spodziewać podobnych!

Zobacz także: Dwa obywatelstwa, piękne imiona i... Oto wszystko, co wiemy o dziecku Meghan i Harry’ego

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Co trenuje księżna Meghan?

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, młoda mama przede wszystkim kilka razy w tygodniu ćwiczy jogę w domu (robiła to także w ciąży) – tym sposobem dbania o sylwetkę i spokój umysłu zaraziła Meghan jej mama! Ale to nie wszystko. Księżna uwielbia także jogging i pilates. Ćwiczy także w domu z płytami lub filmikami Tracy Anderson na YouTube. Jak widać, księżna Meghan ma takie same sposoby powrotu do formy jak wszystkie młode matki. Aktywność, wytrwałość i... mata do ćwiczeń w domu! A teraz, przy dwójce dzieci, pracy będzie jeszcze więcej, więc jest szansa, że powrót do formy zajmie jej tym razem nawet mniej niż 40 tygodni! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.