Meghan Markle
Fot. EAST NEWS
Ze świata urody

Jak księżna Meghan wróciła do formy po ciąży?

Wiemy co je i co ćwiczy mama małego Archiego!

Marta Cieplak 15 marca 2020 14:31
Meghan Markle
Fot. EAST NEWS

Księżna Meghan nie należy do tych kobiet, który chwalą się idealną sylwetką już trzy tygodnie po porodzie. Jako jedna z niewielu gwiazd wręcz podkreślała nadmierne krągłości, by pokazać, że powrót do formy po ciąży trwa kilka miesięcy. Dziś, gdy Archie ma 10 miesięcy, księżna Meghan wygląda oszałamiająco i z przyjemnością zakłada przylegające do ciała sukienki. Jak to osiągnęła?

Dieta księżnej Meghan po porodzie

Księżna Meghan przed i w trakcie ciąży jadła przede wszystkim posiłki wegetariańskie, na mięso decydując się jedynie w weekendy. W jej diecie nigdy nie brakowało też składników superfoods i po narodzinach Archiego także są jej podstawą. Co Meghan je każdego dnia?

Przed śniadaniem: Meghan Markle rozpoczyna dzień od wypicia ciepłej wody z cytryną, która działa detoksykująco.

Śniadanie: księżna uwielbia owsianki, szczególnie z bananem i syropem z agawy jako zdrowym zamiennikiem cukru.

Przekąska: ulubiony snack Meghan to kawałki jabłka z masłem migdałowym.

Obiad: zazwyczaj jest to sałata z dużą ilością białka. W weekendy może być to mięso, w tygodniu cieciorka lub mozarella.

Podwieczorek: pomiędzy posiłkami księżna Meghan często sięga po świeżo wyciskany sok z zielonych warzyw i owoców, który jest bogaty w antyoksydanty.

Kolacja: młoda mama zjada przed snem albo sałatki albo makaron z warzywami i dodatkiem sera typu mozarella lub parmezan. Nie odmawia tez sobie lampki wina od czasu do czasu.

Księżna Meghan wybrała taką dietę, by dojść do formy metodą małych kroczków i nie ryzykując efektu jo-jo! Jak widać po jej ostatnich zdjęciach z wizyty w Wielkiej Brytanii ten sposób żywienia przyniósł oczekiwane rezultaty!

Księżna Meghan ostatnie stylizacje z wizyty w Londynie marki ceny
Fot. East News

Co trenuje księżna Meghan?

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, młoda mama przede wszystkim kilka razy w tygodniu ćwiczy jogę w domu – tym sposobem dbania o sylwetkę i spokój umysłu zaraziła Meghan jej mama! Ale to nie wszystko. Księżna uwielbia także jogging i pilates. Ćwiczy także w domu z płytami lub filmikami Tracy Anderson na YouTube. Jak widać, księżna Meghan ma takie same sposoby powrotu do formy jak wszystkie młode matki. Aktywność, wytrwałość i... mata do ćwiczeń w domu! 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.